Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: FR, a SH

  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    - mam abonament na cardrunners. Jakie filmiki są obowiązkowe dla SH? Chodzi mi też o to, jak podciągać non showndown winnings.
    Chyba mi się wydaje albo wątek o cardrunners zniknął albo nie był odświeżany od ponad roku, bo nie mogę nic znaleźć.
    Ponawiam więc pytanie o to, jakie filmiki wypada obejrzeć.
    A dodatkowo, czy filmy na DC są lepsze od tych z CR?

    @ Kejsper
    Zrobiłem sobie kontrolnie przez tydzień ok. 7-8K rozdań na NL 10.
    Myślałem, że już tu będę czuł grę skilla i będzie ciężko, ale mój wynik 13/100bb mówi sporo o o ogólnym skillu graczy nl 10.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Czesto pojawia sie argument, ze gry na FR koncza sie na NL600-1k na wiekszych roomach i 200-400 na mniejszych, wiec gra w te odmiane nie ma sensu ani przyszlosci. Tylko ile osob dochodzi do tych stawek i sie na nich utrzymuje?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Czesto pojawia sie argument, ze gry na FR koncza sie na NL600-1k na wiekszych roomach i 200-400 na mniejszych, wiec gra w te odmiane nie ma sensu ani przyszlosci. Tylko ile osob dochodzi do tych stawek i sie na nich utrzymuje?
    w polsce 0,5%? i to obojetnie czy fr czy sh

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Nie chciałem już zakładać nowego tematu, więc się dopiszę do swojego. Wiem, że teraz każdy jest zainteresowany wagą pewnego jegomościa, ale może komuś się będzie chciało odpisać 2 zdaniach:

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    SB ($86)
    Hero (BB) ($85.25)
    UTG ($52.50)
    MP ($13.25)
    Button ($51.10)

    Preflop: Hero is BB with ,
    UTG bets $1.50, 3 folds, Hero raises to $5, UTG calls $3.50

    Flop: ($10.25) , , (2 players)
    Hero bets $7, UTG calls $7

    Turn: ($24.25) (2 players)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($24.25) (2 players)

    Hero ???

    Przeciwnik agresywny, grający dużo bez showdownu z bardzo przyzwoitym winratem na tych stawkach.
    24/ 18/ Afq 63.
    Fold 3 bet 83
    Fold to CB 0
    Po 100 handach.

    Jak najlepiej grać takie 3 betowane pule na scarry 3 bet board?

    Póki co mam przyzwyczajenia z FR do odpuszczania takich sytuacji.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    poki co standard, c/f river.
    czasem zagram też c/f flop, czasem wrzuce 2 barrela ale to wszystko zalezy od historii z villainem/dynamiki stołu/jego statów

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    ch/f nic tu raczej nie wymyslisz...

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    JJ to silna ręka dlatego nalezy ją 3 betować w kolesia co podbija z utg.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 02-03-2010 o 08:22

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    JJ to silna ręka dlatego nalezy ją 3 betować w kolesia co podbija z utg.
    Nie wiedziałem o tym. Zawsze uważałem JJ za słabą rękę i bałem się z nią grać. To bardzo istotna uwaga, która z pewnością wpłynie na moją grę.

    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    ch/f nic tu raczej nie wymyslisz...
    Właśnie nie wiem. Przecież on tam prz f CB 0 i takich statach może mieć równie dobrze coś w stylu pocket 10.
    Zastanawiałem się jeszcze nad 2 liniami: c/r flop lub cb za 1/2 puli i 2 barrell też coś w tych okolicach.
    Może za dużo kombinuję, ale uczę się jak wyrzucać przeciwników z rozdania w momencie, kiedy nie mam zaciekawej ręki.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    JJ to silna ręka dlatego nalezy ją 3 betować w kolesia co podbija z utg.
    akurat tutaj to zaleznie od readow - takiego przeciwnika mozna 3betowac, ale nita przeciez nie ma sensu...

    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Właśnie nie wiem. Przecież on tam prz f CB 0 i takich statach może mieć równie dobrze coś w stylu pocket 10.
    Zastanawiałem się jeszcze nad 2 liniami: c/r flop lub cb za 1/2 puli i 2 barrell też coś w tych okolicach.
    Masz na goscia 100 rak, gra 24/18 wiec ile mial okazji zeby callowac/foldowac do cbeta? 2? 3? to jest za mala probka zeby powiedziec, ze koles nigdy nie folduje do cbetow. Pamietaj, ze to jest 3betowany pot i ludzie graja bardziej straight forward.

    c/r flop co Ci daje? wyrzucasz Qx z ktorym przegrywasz ale raczej jak koles callowal 3beta to nie zrzuci tutaj AJ (to wydaje sie glupie ale tak jest na tych stawkach ). Nie sprawdzi Cie zadna gorsza reka a lepsze jak byly w rozdaniu tak beda. Jak dla mnie to jest spew. 2 barele moga zdac egzamin ale musisz miec wiecej readow na villaina tak naprawde. Choc wg mnie jesli koles jest naprawde choc troszke myslacy to do cbeta Twojego folduje rece typu KQ i 2nd barel nic Ci tutaj nie daje. To co callowal flop calluje turn.

    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Może za dużo kombinuję, ale uczę się jak wyrzucać przeciwników z rozdania w momencie, kiedy nie mam zaciekawej ręki.
    pewnie to jest weak ale w tej rece wolalbym dojsc do najtanszego showdownu. Na takim boardzie ciezko wyciagnac value ze swojej 3pary szukaj lepszych spotow do takich rzeczy.

    Ogolnie ta reka wydaje mi sie porawnie zagrana cbet/ch/ i ch/f na river. To jest trzecia para na stole wiec mozna latwo odpuscic.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Właśnie nie wiem. Przecież on tam prz f CB 0 i takich statach może mieć równie dobrze coś w stylu pocket 10.
    Zastanawiałem się jeszcze nad 2 liniami: c/r flop lub cb za 1/2 puli i 2 barrell też coś w tych okolicach.
    Może za dużo kombinuję, ale uczę się jak wyrzucać przeciwników z rozdania w momencie, kiedy nie mam zaciekawej ręki.
    Jak ma TT to jest duża szansa, że poczeka behind river i i tak wygrasz showdown a valuebetowanie przeciwko niższej pocket pair swoich JJ na takim boardzie jest super thin i typ musi po prostu być stacją. C/r flop jest FATALNY - jak zostaniesz sprawdzony to masz koszmarne equity (nie masz nawet dla backdoor flusha) także jest to potworny spew. 2nd barell na takim turn jest ryzykowny -> masz szansę zrzucić mu parę lepszych układów, a konkretnie KQ (raczej zrzuci, o ile w ogóle sprawdził tym 3beta i cbet na flopie) i może AJ, do którego jednak masz 2 blokery. Z drugiej strony double barellując ten board reprezentujesz BARDZO thin (AK/AQ i sety, , o ile je 3betowałeś) a jako, że nie masz żadnego wysokiego trefla w ręce i as na stole nie jest treflowy, to w range villaina po jego call na flopie robi się sporo drawów, którymi może po prostu ci wsunąć all-in, jeśli przyłapie ciebie na double-barellowaniu zbyt często.
    Poza tym wszystkim ja jestem zwolennikiem mniejszych cbetów w 3bet potach (pomijam przypadki jak villain jest fiszem i sprawdzi cokolwiek) także cbet za 6 spełnia tu taką samą rolę co 7, a masz dolara w kieszeni.