Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Mini Bet

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Generalnie nie chodzi mi o to, zeby to traktowac jako bety normalnej wielkosci, tylko jako bety po prostu, ktore daja Ci takie a takie oddsy, takie a takie implied oddsy i na tej podstawie podejmujesz decyzje, ktore sa najbardziej EV+

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Jesteśmy na buttonie, gramy standard raise pre.

    Na flop/turn/river villaing gra:
    • mini, check -> total air
    • mini, mini, check -> missdraw
    • mini, mini, mini -> LP,MP
    • mini, mini, 1/2pot/pot/overbet -> minimum TP


    Testowne na wielu rybach. Sprawdza się bardzo często.

    Uwaga:
    W trzecim przypadku nie opłaca się bluffować. I tak callnie.

    PS. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia w tym temacie, napiszcie.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Nigdy w HU, zadnego gracza nie przypisuje do schematu. Moze faktycznie zdarzylo Ci sie, ze kilku roznych gosci mialo podobne zagrywki. W mojej opini kazdy z nich jest inny, i jeden z nich zrobi (mini,check) w/ TP chcac tricky wymusic na nas blef, a inny tak jak napisales bedzie mial tutaj air.
    Nie powinno sie z gory zakladac jak bedziemy grali vs. unknown, pomimo tego ze mozemy sprawdzic jego wyniki, ktore pokaza ze gosc jest totalnym dawca a on zacznie mecz od mini,mini,ch lub mini,check.
    Mozna wiedziec jakie stawki grasz?

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Nigdy w HU, zadnego gracza nie przypisuje do schematu.
    OK.
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Moze faktycznie zdarzylo Ci sie, ze kilku roznych gosci mialo podobne zagrywki.
    Testowne na wielu rybach. Sprawdza się bardzo często.
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    W mojej opini kazdy z nich jest inny, i jeden z nich zrobi (mini,check) w/ TP chcac tricky wymusic na nas blef, a inny tak jak napisales bedzie mial tutaj air.
    Nie powinno sie z gory zakladac jak bedziemy grali vs. unknown, pomimo tego ze mozemy sprawdzic jego wyniki, ktore pokaza ze gosc jest totalnym dawca a on zacznie mecz od mini,mini,ch lub mini,check.
    OK.
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Mozna wiedziec jakie stawki grasz?
    10$

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Odpisales jakbym sie czepial, nie oto mi chodzilo

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29
    Na wszystki roomach fishe graja utartymi schematami (specyfika zalezy od danego roomu). Donk bety w wiekszosci wypadkow nic nie oznaczaja (sa tez tacy ktorzy donk betuja bez wzgledu na to co maja (nic a czasami jakiegos monstera)

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Dlatego, ze wlasnie Ty tak myslisz i wiele innych osob czesto donkbetuje ...... z nutsami