Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Gram głównie micro(3$) SNG 18/45 na PS (3-4 multitabling). Szło mi całkiem fajnie w grudniu i przez 3 dni stycznia dopóki nie dopadł mnie downswing - nie mogę nic skaszować od ok. 40 turniejów.
    Wiem, że część tych wyników to moja słabsza gra (daleka od A-Game) i tilt, jednak niewiem co teraz. Chce zrobić trochę przerwy i pooglądać filmy i podszkolić się w graniu tych turniejów (lub może przerzucić się na 180os?). Co byście polecali w takim wypadku, jakie strony szkoleniowe / artykuły dla graczy z microstakes (solidna powtórka podstaw i strategii)?

    Wykres z SS:

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Grac to zadna probka do oceny Po 1000 t cos bedzie mozn apowiedziec

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Twój wykres do czasu d-swingu wygląda całkiem porządnie. Tylko zobacz jeśli swoje 2 dotychczasowe d-swingi dodałbyś do siebie to otrzymasz właśnie taki jak masz. Jak zagrasz np 4x więcej turniejów niż zagrałeś to możesz zaliczyć jeszcze 2x większy swing od dzisiejszego

    Graj sobie spokojnie dalej i nie tiltuj

  4. #4
    jakie serwisy/serie video byście polecali do SNG parostołowych (18/45/180)??

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez tymek Zobacz posta
    jakie serwisy/serie video byście polecali do SNG parostołowych (18/45/180)??

    do sng są tylko dwa serwisy: sngicons i SitnGoGrinders

  6. #6
    który z nich lepiej wybrać? Chodzi mi głównie o stawki micro 18/45/180 os.?

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez tymek Zobacz posta
    który z nich lepiej wybrać? Chodzi mi głównie o stawki micro 18/45/180 os.?
    sam musisz wybrać oba są dobre i mają podobną oferte, ja polecam SitnGoGrinders i na próbe 3 miesiące za 45$

  8. #8
    przejrzałem rozdania ze swingu, przytightowałem i zagrałem na próbe 3 18'stki i w 3 cash, więc chyba nie najgorzej. Trza się wziąść za odrabianie strat