Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69
  1. #41
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    28
    Czy w poniedziałek jest turniej za "stówkę"?

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To dobre pytanie. Jasiu, czy na podstawie mijającego tygodnia masz pełną analizę? Może warto zrobić teraz tydzień rozgrywek, do których wpisowe nie pokrywa się w danym momencie z AD? Może piątkowy turniej za 300+30, mimo fajnej struktury, powinien być turniejem za 200+20? Może we czwartek warto trzasnąć jakieś re-buy'e? Jakie propozycje na nadchodzący tydzień?

    Mnie od środy nie ma w Warszawie, ale jedna osoba nie stanowi podstawy do analizy.

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W ten poniedzialek nic nie gramy ale od nastepnego bedziemy organizowac turnieje po 100 lub 50 rebuy

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    jak juz chcecie kasowac 330 o zrobcie w piatek rebuy, ten czwartkowy za 220 mi odpowiada najbardziej i chcialbym na niego chadzac, ale w piatek nie mam jak , bo to weekend wkoncu i trzeba sie reenerowac

  5. #45
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dziś w After Darku na turku za 330 zł było 25 osób - czyli można i ludzie chcą. Piątkowy turniej u Clipcia bym zostawił, ale proponuję bardziej rozreklamować eventy w Alternatywnym (Facebook, info na GG, smsy do graczy??). Forum to jednak nie wszystko. Jest tez ta strona w sieci, na której są AD, Poker face czy Rising Sun - może by załozyć wątek o Alternatywnym? Takie czasy, że o klienta trzeba dbać - czytaj: latać za nim. Samo się nie zrobi. Poza tym jeśli ktos przychodzi do AD na turek za 220 to pewnie chętnie wpadnie i do Clippera (co działa w dwie strony), więc podstawą jest wymiana informacji.

  6. #46
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    PS.JD gatuluje Top 2 w czwartek,1 w piatek
    Sobol, nie rozmawiaj z idiotą, bo się nigdy nic nie dowiesz... Jedyna magisterka, jaką zrobiłby kiedykolwiek MMP byłaby wtedy jakby otworzyli szkołę pierdolenia bez sensu. Zostałby tam potem profesorem...

    W piątek nie wygrałem, za to wygrałem dziś w After Darku, więc gratulacje przyjmuję tak czy inaczej

    A że MMP nie dorasta mi do pięt to chyba jasne jak słońce...

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A że MMP nie dorasta mi do pięt to chyba jasne jak słońce...
    Zgadza się: w łysieniu

    Dżeku, mogę Ci poczytać w odcinkach moją magisterkę, ale nie wiem czy załapiesz... Do zobaczenia wieczorem!

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    MMP1980 +1

  9. Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dziś w After Darku na turku za 330 zł było 25 osób.
    Wczoraj bylo 28 osob.

    JD gratulacje za wygrana

    Pozdrawiam Cieplutko.

  10. #50
    kto dzis bedzie na turku za 220?mozecie pisac czy jest sens przyjezdzac...