Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W Barze Alternatywnym (tam gdzie rozgrywane są turnieje WLP) w przyszłym tygodniu będziemy organizować następujące turnieje:
    poniedziałek 110 freezout
    wtorek 80 freezout (WLP)
    czwartek 220 freezout
    piatek 330 freezout

    Start wszystkich turniejów o 19:00.

    Turnieje te będziemy traktować jako swego rodzaju test odnośnie zapotrzebowania na turnieje o danym poziomie wpisowego. Zobaczymy jaka frekwencja będzie na poszczególnych turniejach i na tej podstawie postaramy się ustalić dalszy plan gier.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    fajnie, ja chetnie sie wybiore w czwartek i w piatek. a mozesz podac jeszcze jaka jest planowana struktura na te turki?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W poniedziałek i wtorek 5k stack wzrost blindow co 20 min
    W czwartek i piatek 7k stack wzrost blindow co 30 minut

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie można zwiększyć trochę stacka na piątek? Sobota to generalnie dzień wolny i wszyscy mają czas a większy stack zachęci w takim przypadku większą ilość osób. Powinniście, może nie teraz w fazie "badania rynku" ale na przyszłość, pomyśleć o 2-dniówkach w stylu 12-15k, 45 minut, w piątek i w sobotę.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    też jestem za jakimś fajnym deepstackiem

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Myslimy nad czyms w stylu 10k na start blindy co godzine... Ale pogadamy sobie z graczami przy okazji najblizszych turniejow i zobaczymy co z tego wyjdzie

  7. #7
    bez krupiera nawet to jest turbo czasem

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jesli beda turnieje calo weekendowe to krupierzy zapewne tez sie znajda jacys

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    ten piątkowy to powinien byc jak ten z hiltona może?? w czwartek się chętnie pojawie weekendy u mnie niestety odpadaja

  10. #10
    jaka byla frekwencja na ostatnim turku za 220?