Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Grałem kilkukrotnie w pomorskiej lidze z krupierami i to wychodzi mniej wiecej + 10 pln od łba za każdy rozegrany turniej, więc myśle, że nie jest to oszałamiająca kwota. Jest w Wawie kilku ( nastu ) doświadczonych krupierów bez etatu, więc przy takich rozdających gra stała by się o wiele szybsza
    Ale wiadomo stolica to stolica i ceny rządzą się swoimi prawami i może być zdziebko drożej ;>

  2. #22
    zaczekamy na to co powie Jani i mysle, ze do jakiegos wspolnego konsensusu zawsze mozna dojscprzeciez chodzi o to, zeby gra byla plynna i sprawiala przyjemnosca i ubodzy na te turnieje nie przychodza przykladowo na turki za 220 jakby pojawilo sie ok 30 osob to by bylo ok 4 krupierow i mozna by 50/50 placic za nich wraz z organizatorem i tak pozniej by sie przydali na cashowkach...

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Dzis juz nie da sie tego raczej zorganizowac ale od przyszlego tygodnia (a moze juz od jutra) moze sie ustawimy jakos z dealerami. Obgadamy sobie dzis wieczorem wszystko z uczestnikami turnieju.

  4. #24
    nom i baja

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6
    Kto się dziś wybiera?

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    raczej będę

  7. #27
    ja raczej nie po wczorajszym turku zagralem jeszcze o 2.00 rebuy na stars i niestety 57 skonczylem na ponad 4,5k osob teraz w pracy siedzie taki niedojeb.... ze szok a dzis jeszcze parapetowka u kolezanki....

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    hmm ciekawa historia.. jest szansa zebym przyszedł po 20:00 i sie wkupił do turnieju bo wczesniej nie dam rady?

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Turniej zaczniemy zapewne okolo 19:30 a pozna rejestracja jest dostepna przez pierwsza godzine trwania turnieju

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Stacki w piątek 10k
    to sie przed 4 nie skonczy pewnie , ja bedzie ok 15 osob :|, wczoraj walczylismy do 2 giej. piatki odpuszcze weekend to czas na balety