Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W zwiazku z faktem ze informacja o turnieju pojawila sie 10 godzin przed jego rozpoczeciem trudno uznawac frekwencje na tym turnieju za miarodajne zrodlo informacji :P

    Zagralo 19 osob

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    btw turek za 110 to powrot do korzeni starej dobrej WLP w poniedzialki za 100 , wtedy kiedy wtorki byly jeszcze "funowe"

  3. #13
    jest opcja zeby rozdawanie kart mnie omijalo?ze tak powiem nie lubiee tego i za dobrze mi to nie wychodzi. i 2 pytanko jak najlatwiej dojechac do was?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jak dogadasz się z sąsiadem przy stole to tak z reguły nie ma z tym problemu, żeby ktoś zrobił to za Ciebie.
    Najłatwiej dojechać metrem - do stacji Imielin (przy Multikinie) następnie iść wzdłuż ul Indiry Ghandi do Cynamonowej, skręcić w prawo i dojść do Tesco. Bar znajduje się na tyłach Tesco. Dojście od metra zajmie w ten sposób jakies 6-7 minut
    Po pierwszej wizycie i zlokalizowaniu baru będzie można łatwiej dojść od strony metra przez podwórka (wtedy od metra są jakies 3-4 minuty).

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    matt86ck a Ty nie byles tam ze mna ani razu?
    Wydawalo mi sie ze byles.
    Ja poki co nie moge wpasc ale samochodem bardzo latwo dojechac

  6. #16
    wlasnie Oskarek nie bylem umawialismy sie ze 3 razy po Usopie w Gdansku ale nic nie wyszlo:P

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To jak z tymi stackami w piątek? Idą w górę? Jeśli tak, to rzućcie oficjalne info - przyjdzie więcej osób. Poza tym w piątek, Clipciu, można by coś przyjąć... Rzurek, będziesz ? LOL

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    6
    będę LOL

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Stacki w piątek 10k

  10. #20
    Jani ile placicie za krupierow?moze jakby to nie byly masakryczne kwoty bysmy sie cos tam dodatkowo dorzucali? zurek ty chyba za jestes co?heheh