Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Pięć najlepszych wyników łącznie z satelitami, czyli przeważnie punkty z 3 Usopów i dwóch satelit. Czytałem gdzieś, że w tym roku ma nie być klasyfikacji generalnej i turnieju finałowego.

  2. #82
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Cytat z pierwszej strony tego wątku:
    W tym sezonie nie będzie tworzony ranking graczy podczas turniejów USOP Live. Ranking będzie tworzony tylko dla potrzeb ustalenia graczy wygrywających wejściówki do tych turniejów poprzez turnieje online.

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Generalka w takim układzie nie miałaby sensu. Tylko teraz pytanie - po co jest ona w ogóle publikowana.

    I drugie pytanie jeśli 5 najlepszych wyników to czegoś kompletnie nie rozumiem. Np pierwsza zawodniczka - 380 pkt, 310 z turniejów i dodatkowe 70 ? Za satelity masz odpowiednio 8 albo 2pkt więc wyraźnie widać, że wszystkie wyniki zostały do siebie dodane. Co więc oznacza "best 5"?

    Myślę że to "best 5" będzie polegać na wybraniu 5 najlepszych wyników tylko z finałowych turniejów online lub live ale nie wiem. Dlatego pytam z ciekawości o szczegóły liczenia generalnej klasyfikacji.

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Przeliczyłem dokładnie swoje punkty i wychodzi na to, że oprócz punktów z Usopów w tym best 5 są również punkty ze wszystkich satelit w których się brało udział(w moim przypadku z 3 usopów i 3 satelit). Podsumowując wszystko jest dokładnie tak jak w regulaminie USOP tylko nazwanie sumy wyników "best 5" wprowadziło niepotrzebne zamieszanie. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale może niech się wypowie ktoś z organizatorów.

  5. #85
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Ranking USOP online prowadzony jest w cyklach kwartalnych (mniej wiecej) i służy tylko ustaleniu rankingu kwalifikującego do kolejnego turnieju USOP Live.
    Best five to pozostałość z poprzedniego sezonu kiedy to 5 najlepszych wyników było branych pod uwagę przy ustalaniu rankingu.
    W tej chwili do rankingu zaliczają się wyniki 3 turniejów USOP online + punkty z satelit.
    Satelity za 5 euro nie dają punktów do rankingu - dają je tylko satelity za 22 i 55 euro.

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    W poniedziałek o 20:00 zostanie otwarty dodatkowy direct buy in na turniej USOP Praga.
    Poprzez tą opcję dostępne będą niestety tylko 4 wejściówki... To będzie ostatnia szansa zdobycia miejsca na praski turniej.
    Ostatnio edytowane przez Jani ; 15-04-2010 o 13:57

  7. #87
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    W poniedziałek o 20:00 zostanie otwarty dodatkowy direct buy in na turniej USOP Praga.
    Poprzez tą opcję dostępne będą niestety tylko 4 wejściówki... To będzie ostatnia szansa zdobycia miejsca na praski turniej.
    z innego forum

    Dnia: Kwiecień 19 2010 13:15 LightinG napisał(a):
    w jednej sekundzie 5 osob sie zarejestrowalo, nice

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Przypominam, że już w niedzielę kolejny turniej z cyklu USOP online.

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    czy ktos by mnie mogl oswiecic kiedy bedzie dostepna rejestracja do usopa ktory z tego co sie nie myle za 3 tyg? mysle tu oczywiscie o sofcie unibetu bo nie widze poki co mozliwosci aby zapisac sie do pragi