Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa, Szczecin, Wołczkowo
    Posty
    57
    teraz usop live wynosi sie z polski? czemu akurat ukraina, a nie bardziej cywilizowany kraj? sorry jesli kogos urazilem tym stwierdzeniem dot naszego sasiada

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Niestety potrzebny jest paszport - więc jak ktoś wygra wejściówkę a nie ma takiego załatwia jużformalności ja niestety nie mam więc raczej podaruję sobie satki.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    USOP zamiast do przodu to sie cofnal... wyjazd na wies, cap 120 osob, zarty...

    Cofnelismy sie 2 latka.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez aster Zobacz posta
    USOP zamiast do przodu to sie cofnal... wyjazd na wies, cap 120 osob, zarty...

    Cofnelismy sie 2 latka.
    oni by moze i chcieli, ale premier nie chce...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez aster Zobacz posta
    Cofnelismy sie 2 latka.
    Wyłóż swój chajs i zorganizuj coś na tą skale w PL i pokaż nam jak powinna wyglądać organizacja.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Wyłóż swój chajs i zorganizuj coś na tą skale w PL i pokaż nam jak powinna wyglądać organizacja.
    W PL już nie można

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Wlasnie o to mi chodzi, ze nie mozna, wiec unibet i tak robi co może żeby gra była gdziekolwiek. I dlatego twierdze, ze takie " oskarżenia " iż się cofneli o 2 lata są po prostu nie na miejscu.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Wlasnie o to mi chodzi, ze nie mozna, wiec unibet i tak robi co może żeby gra była gdziekolwiek. I dlatego twierdze, ze takie " oskarżenia " iż się cofneli o 2 lata są po prostu nie na miejscu.
    Dokładnie, każdy wie dlaczego nie ma USOPa w Polsce, więc nie rozumiem skąd te głupie komentarze

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Bo to typowe - nic nie robić, siedzieć na dupie i narzekać. Aster, w ilu USOPach w Polsce zagrałeś??

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez aster Zobacz posta
    USOP zamiast do przodu to sie cofnal... wyjazd na wies, cap 120 osob, zarty...

    Cofnelismy sie 2 latka.
    Wow, wyjazd ze Starachowic do Lwowa to wyjazd na wieś (Lwów jest kilka razy wiekszy i liczy kilkanaście razy więcej mieszkańców).