Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Jak uzyskac rakeback na paradise?

    edit: juz zalozylem konto mam nadzieje ze rakeback bedzie. a pytanie z innej beczki: nie mozna wejsc na stolik jak sie nie gra i poprostu ogladac meczu z zakrytymi kartami? lol?

    edit2: poradzilem sobie, gubie sie w nowym sofcie
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 09-01-2010 o 13:18

  2. #2
    Możliwości jest dużo. Ja korzystam z Online Poker Rakeback, Receive Cash Back in any Online Poker Room Też miałem wcześniej założone konto, ale dali radę "podpiąć" je pod swój rakeback.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    <FBfan> podpieli Cie pod jakimis warunkami? e.g. bo duzo grasz?
    lekki oftop: jakie znacie skiny Boss medii? poki co wiem o paradise, fortunepkr, interpkr, pkrhaeven, kingsolomon, virginpkr i pkrkings. sth else? podobno paradise jest villain-friendly...
    Ostatnio edytowane przez Nemezis25 ; 13-01-2010 o 15:34

  4. #4
    Przez takie załatwianie rakeback na zagranicznych serwisach często tracicie szansę na lepszy rakeback (i dostęp do lepszych, polskich promocji)u mnie.

  5. #5
    Nemezis
    Bez żadnych warunków. (oczywiście poza wyrobieniem 100$ rake- standardowy wymóg na boss) Nie gram dużo i to na nl 10. Parbet i Opoker to też chyba boss.

    Mateusz
    Żebym wiedział wcześniej, to bym się zgłosił. Odpowiadasz tylko za Paradise czy inne roomy Bossa tez?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    <FBfan> podpieli Cie pod jakimis warunkami? e.g. bo duzo grasz?
    lekki oftop: jakie znacie skiny Boss medii? poki co wiem o paradise, fortunepkr, interpkr, pkrhaeven, kingsolomon, virginpkr i pkrkings. sth else? podobno paradise jest villain-friendly...
    Poker rooms - Multi-language poker sites
    Nie wszystkie tu sa...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    dostalem oferte 60% rakebacku na bossmedi na skinie Diamondbet od goscia z RakeBackMania - Best Rakeback deals on the Net!, moze ktos sie odezwac na ten temat?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ta stronka nie wyglada za ciekawie - jak robiona w wordzie + banner sciagniety z rakeback.com
    Szukales deal'a przez 2+2? Kiedys tez szukalem ta dobrego deal'a i niestety na poczatku "wpadlem" - affiliat okazal sie 'scamem' - nie otrzymalem nic ponad standardowe 30% wiec ew. warto poszukac cos lub zadac pytanie na 2+2 czy ta stronka placi.

  9. #9
    do 60% bez pośredników prosto na konto

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329