Strona 13 z 75 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 745
  1. #121
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta

    Ps. a gosc od tego bloga
    http://gramiwygrywam.bloog.pl/?ticaid=63804
    mnie rozpierdolil
    bankrol ok 125$ i tekst "Teraz czas na stawki 0,5/1."

    no i moj faworyt
    "Zostawiam na Celebie 38$, robię dzień przerwy i ciułam sobie od początku na 0,25/0,5"

    heehee
    Co w tym śmiesznego?
    Oczywiście chodzi o fixed limit. Jakoś nie umiem trzymać w poker roomie większej ilości $$$ dlatego gram fixed, zresztą lepiej na tym wychodzę niż na no limit.
    Do tego SnG i MTT.
    Może dla Was bankroll 125$ jest śmieszny ale założeniem tego bloga jest nie wpłacać własnej kasy, po prostu od nowa uczę się dyscypliny, bo śmiem twierdzić, że umiejętności i ogranie jako takie już mam. Problem w tym, że gram za wysoko.

    Może i jest w tym coś z kamikaze, bo cel mam ambitny, ale nie musicie od razu po mnie tak jechać.

    Pozdrawiam

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    spokojnie

    Jradzioo myslal, ze grasz NL100 z BR trochę ponad 100$. Co w takim wypadku jest zupełnym nieporozumieniem.

    Jednego tylko nie rozumiem w Twojej wypowiedzi:

    "od nowa uczę się dyscypliny"

    a zaraz dalej piszesz

    "Problem w tym, że gram za wysoko"

    To jak to w końcu jest ?

  3. #123
    No problem.
    Zapewnie Jrodzioo, jak i większość z Was gra no limit i dlatego to zdziwienie.

    A moja strategia gry jest od pewnego czasu nieco dziwna, ale dopuki się jej trzymam wszystko jest ok.
    Dla mnie buyin to minimum jakie jest potrzebne do wejscia na stolik (np. fixed 1/2 to 10$)
    Także w pewnym sensie też mam zasade 20 x buyin
    Siadam sobie na FL 1/2 z 10$ i gram do podwojenia po czym zmieniam stolik. Śmieszne? Może i tak, ale się sprawdza.

    Problem jest inny. Brak mi dyscypliny i konsekwencji. Gram sobie spokojnie swoim śmiesznym stylem i jest dobrze. Z 20$ potrafię zrobić 500$ po czym przegrywam wszystko skacząc na wysokie stawki zupełnie bez sensu (np.FL 15/30 czy 20/40). Głupota.
    Dopuki tego u siebie nie wyeliminuje nie wpłacam własnej kasy.

    Stąd właśnie pomysł na bloga. Ma mi to pomóc utrzymać dyscyplinę i grać sobie spokojnie wg mojej tabelki.
    Próbkę swojej fantazji już dałem przegrywając bezsensownie 80$ na titanie.

    Oczywiście, szansa, że uda mi się ugrać 10k$ nie jest duża, ale... zobaczymy.

    Pozdrawiam

  4. #124
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez MarcinN Zobacz posta
    A moja strategia gry jest od pewnego czasu nieco dziwna, ale dopuki się jej trzymam wszystko jest ok.
    Dla mnie buyin to minimum jakie jest potrzebne do wejscia na stolik (np. fixed 1/2 to 10$)
    Także w pewnym sensie też mam zasade 20 x buyin
    Siadam sobie na FL 1/2 z 10$ i gram do podwojenia po czym zmieniam stolik. Śmieszne? Może i tak, ale się sprawdza.
    Przecież to zwykła strategia każdego szortstaka, więc nikt nawet nie ma zamiaru z Ciebie szydzić.
    A z tymi wycieczkami na 20/40 to mnie rozwaliłeś . Nieźle

  5. #125
    Ktoś jeszcze pisze Bloga ?

  6. #126
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Doli chyba jeszcze pisze

  8. #128
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Przejrzalem pare blogow i tak sie zastanawiam... Komus sie chce czytac te wypociny ?
    Rozumiem jesli byscie grali 100/200 - jest co opisywac i jest co czytac, a tu ? donkey-up donkey-down

    No offence

  9. #129
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Soprano, na razie zbieram sily

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jakby ktos chcial poczytac o nasyzm wyjezdzie:

    http://soprano23.tlpoker.pl/