Strona 52 z 75 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 745
  1. #511
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Rowniez uwazam, ze wyzywanie ludzi od idiotow na blogu JD jest ponizej krytyki. Szczegolnie, ze pomimo iz czesc komentarzy nie byla zbyt merytoryczna (lub wynikala z niewiedzy), ale byly kulturalne i ich autorzy nie zasluzyli sobie na obelgi.
    Ostatnio edytowane przez Gratek ; 05-10-2009 o 18:02

  2. #512
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Rowniez uwazam, ze wyzywanie ludzi od idiotow na blogu JD jest ponizej krytyki. Szczegolnie, ze pomimo iz czesc komentarzy nie byla zbyt merytoryczna (lub wynikala z niewiedzy), ale byly kulturalne i ich autorzy nie zasluzyli sobie na obelgi.

    +777...tym bardziej ,ze np.gandalfini,jak malo kto,potrafil przyznac sie i przeprosic..

  3. #513
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    ... ale to jest blog JD i może sobie tam pisać co chce. Jak mi się nie podoba taki styl to go nie czytam i tyle. Poza tym wyzywając kogoś od dziwek, czy bezmyślne krytykując dlatego, bo większość wron tak kracze, trzeba liczyć się z konsekwencjami.

    PS. Wyzywanie kogoś publicznie nie tylko na blogu JD jest raczej poniżej krytyki.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 05-10-2009 o 20:08

  4. #514
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie chce mi się z Wami polemizować. Mnie opluwać jest git, samemu być opluwanym nie jest git. Więc idźcie może do sądu, może was wysłuchają - już jeden mnie straszył na PW... To mój blog i będę pisał co mi sie tylko zachce, a jak ktoś ma problem niech pisze do "Życia na gorąco"...

  5. #515
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ` ... even if you win, you`re still retarded `

    bawcie sie dobrze

  6. #516
    Domyślnie do pana Rafała Gładysza
    Szanowny Panie,niniejszym informuję iż obraźliwe komentarze na blogu mogą stanowić podstawę prawną wniesienia pozwu z powództwa cywilnego.Wulgarne obelgi i wyzwiska jakich się pan dopuścił są zakazane uregulowaniami Kodeksu Cywilnego.

  7. #517
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    ja pierdziele wez krzys chyba masz jakis problemy emocjonalne serio juz przeginacie..

  8. #518
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ale prawda jest taka ze na pokertexas to juz sie nawet wchodzic nie chce bo komentarze w wiekszosci debilne trole

  9. #519
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Ale prawda jest taka ze na pokertexas to juz sie nawet wchodzic nie chce bo komentarze w wiekszosci debilne trole
    Jaka prawda ?? Nie wiem kompletnie o co Ci chodzi. Czy naprawdę na pokertexas wchodzisz po to żeby czytać komentarze ?? Sorki ale moim zdaniem jest to ciągle najlepszy pokerowy serwis w Polsce. Pawcio i spółka dają radę czego im serdecznie gratuluje oby tak dalej.

  10. #520
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wejdz w obojetnie jaki news , artykuł
    Nie wchodze by czytać komentarze ale zobacz co tam sie dzieje...