Strona 3 z 75 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 745
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    I nie pochwaliles sie linkiem do bloga na forum? No wiesz...

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Na dniach znowu zaczne pisac
    Trzymam za słowo

    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    a co do challengu to chyba zrobie przerwe
    Mnie zawsze takie wyzwania średnio wychodziły. Za bardzo potem gra w pokera przypominała pracę, traciłem gdzieś przy tym przyjemność z samej gry no i zarabiałem w efekcie mniej. Dlatego byłem ciekawy jak to u Ciebie wygląda.

    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    A domyslam sie ze o blogu wiesz z CR?
    Tak A propo CR pojawił się www.pokerxfactor.com. Jeśli jest tak dobry jak CR to warto chyba wejść w ten temat

    pozdrawiam
    nx

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Książki z VegasPokerPro.com

    Dzisiaj dostałem maila od VegasPokerPro.com, że książki są w drodze. Informacja dla osób, które będą chciały też spróbować swoich sił w ofertach z VegasPokerPro.com...
    reszta na http://blogpokerholdem.*************

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    (...) Nietrudno wyobrazić sobie następującą sytuację. Siadamy do stolika skupieni i z dobrym nastawieniem. Staramy się grać dość tight, aż w pewnym momencie nasz dobry układ zostaje szczęśliwie pokonany przez gracza z oglądalnością flopa 80%, który na riverze złapał swoją magiczną kartę. (...)
    czytaj dalej...

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Mój pierwszy turniej na żywo.

    Graliśmy w poniedziałek ale, że z czasem w tym tygodniu stałem kiepsko dopiero teraz piszę co się działo.
    Reszta na http://blogpokerholdem.*************/ a i napiszcie co sądzice o tym ostatnim rozdaniu - bo mnie to męczy cały czas.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Spiesze z odpowiedzia Marcinie bo widze ze wspomniales mnie
    Ja widzialem to troszke inaczej niz napisales w blogu, ale moze bylem lekko wciety :P

    Cytuje:
    Gdy Czarny odpadł jako 3 ilość moich żetonów była mniej więcej taka jak Sysa. Znowu nie pamiętam ile rozegraliśmy rąk do momentu jak dostałem QT
    z tego co sobie przypominam to albo pierwsza albo druga

    Dałem chyba raise 1 x BB. Sys re-raise ja call. Sys all-inn. Nie wiem czemu ale bez zastanowienia się dałem call.

    [i]Sys zabetowal z SB... ty zreraisowales go i wlasnie wygladalo to tak jak napisales ze myslales ze kolejny raz on blefuje i dlatego dales reraise... on odrazu allin... i ty ze swoim QT bez zastanowienia call. Wygladalo to tak jakbys byl zmeczony i zagral... a co tam, moze dojdzie i wygram. Kazde Ax, Kx lepsze od ciebie, AQ KQ QJ i jestes dominated, kazda para nizsza od T to tak jak napisales 41 procent dla ciebie... JJ QQ KK AA nie wspominam... Zle zagrales wedlug mnie ale wygrales, zdarza sie

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Nie da się ukryć że 2Rock ma rację. Coin flip z małą przewagą przeciwnika to był szczyt Twoich możliwości. W każdym innym przypadku mogło być tylko gorzej.

    Sting

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Wygladalo to tak jakbys byl zmeczony i zagral... a co tam, moze dojdzie i wygram.
    oj byłem byłem - a to, że widziałes to inaczej niż ja to i tez prawda. Oprócz zmeczenia we mnie zawrzało ... on znowu chce mnie okraść czyli zagrały za mnie emocje.

    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Kazde Ax, Kx lepsze od ciebie, AQ KQ QJ i jestes dominated, kazda para nizsza od T to tak jak napisales 41 procent dla ciebie... JJ QQ KK AA nie wspominam
    święta racja - o tych wszystkich kartach w tamtej krótkiej chwili sobie pomyslałem ale "czujnik" podpowiedział, że Sys ich nie ma.

    to chyba Robi napisał, że "poker jest złudny i zwodniczy, bo często nagradza złą grę, a "karze" dobrą". Widac czasami warto źle zagrać wbrew logice i statystyce. Myslę, ze turniej to takie dobre miejsce na takie złe zagrania. Przy stolikach dyscyplina jest większa.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    No i znowu nie moge sie z toba zgodzic . Wlasnie turniej to najgorsze miejsce na zle zagrania, a przy stolikach mozesz sobie pozwolic na blad. Jedna zla decyzja i zegnasz sie z turniejem, "przy stolikach" zawsze mozesz dokonac rebuya i grac dalej liczac na to ze odrobisz strate, w turnieju nie masz juz takiej mozliwosci, tymbardziej headsup przy finalowym stoliku . Naturalnie mnostwo razy zdarza sie wygrywac robiac blad, wazne zeby nie myslec ze to bylo dobre zagranie - "bo wygralem"
    Pozdro i do zoba w poniedzialek

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Dałem chyba raise 1 x BB. Sys re-raise ja call. Sys all-inn. Nie wiem czemu ale bez zastanowienia się dałem call.
    Nieźle sobie betujecie preflop... fold>raise>all-in też było dozwolone ? :P