Strona 24 z 75 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 745
  1. #231
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstal i zaden PB czy lost moze sie schowac przy sopranos. A jesli chodzi o ost odcinek to zrobil na mnie wrazenie zajebiste jak obejrzalem. Ale tak na prawde przejrzalem na oczy po przeczytaniu kilku stron w necie, gdzie prawdziwi zajawkowicze filmow tego typu rozkladaja ten odcinek na czynniki pierwsze. Tam kazdy dzwiek jest istotny, kazdy gest - jakies tam niby zjedzenie pomaranczy w pobocznej scenie ma znaczenie, lub sposob w jaki czlonkowei jedza (tak: wkladaja posiliki do ust) w restauracji. Ale coz sie dziwic skoro rezyster kminil ten odcinek przez ponad pol roku

  2. #232
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez zbrochu Zobacz posta
    Jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstal i zaden PB czy lost moze sie schowac przy sopranos. A jesli chodzi o ost odcinek to zrobil na mnie wrazenie zajebiste jak obejrzalem. Ale tak na prawde przejrzalem na oczy po przeczytaniu kilku stron w necie, gdzie prawdziwi zajawkowicze filmow tego typu rozkladaja ten odcinek na czynniki pierwsze. Tam kazdy dzwiek jest istotny, kazdy gest - jakies tam niby zjedzenie pomaranczy w pobocznej scenie ma znaczenie, lub sposob w jaki czlonkowei jedza (tak: wkladaja posiliki do ust) w restauracji. Ale coz sie dziwic skoro rezyster kminil ten odcinek przez ponad pol roku
    agreeeee

    widze ze przegladales te same fora zagraniczne co ja

    nie tylko ten odcinek, ale cala 6 seria stoi na super poziomie

  3. #233
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ...W niedziele HBO wyemitowało ostatni odcinek 6serii (juz wiecej nie postanie)....
    A ja myślę, że będzie za jakiś czas zakończenie na wielkim ekranie. Coś mi mówi, że Chase tak sobie to zaplanował. Poczekają trochę by ludziom zaostrzyć apetyt, by uderzyli masowo do kina. Scenariusz może już istnieje. Może jestem optymistą, ale myślę, że tak będzie. Tak czy inaczej Sopranos to IMO perełka wśród produkcji tv. Szkoda, że większość seriali powstaje w pośpiechu zanim scenarzysta pomyśli nad tym co pisze bo wtedy mielibyśmy co oglądać w tv.

    PS. Jeśli mam rację to oby tylko David Chase doczekał tego, bo obawiam sie, że bez jego ręki mogą zawalić sprawę, a już napewno zgubią klimat.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-10-2007 o 21:08

  4. #234
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    przeciez Tony umarł to jak ma powstać film ?

  5. #235
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    spekulacje, wstętne spekulacje hehe...zostawili sobie furtkę, zawsze Tony może sie wywinąć albo te typy nie planują tego o czym każdy myślał - mało to takich trików w serialach było?

  6. #236
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    lol chcialem sie z powrotem zabrac za ogladanie sopranos ale Soprano wszystko mi zepsul skoro juz wiem jak sie konczy :P

    a co do samego serialu to probowalem ogladac pierwszy sezon i po 5-6 odcinkach dalem sobie spokoj. zupelnie nie wciagnal mnie. moze rozkreca sie w 2 albo 3 sezonie?

  7. #237
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Najlepszy czlowieku serial jaki jest

  8. #238
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    hmmm, zaraz po FRIENDS!
    bez obrazy Soprano

  9. #239
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    http://sneakrfreakr.liquidpoker.net/

    2 nowe wpisy. running good.

  10. #240
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    hmmm, zaraz po FRIENDS!
    bez obrazy Soprano
    Off topic ale konieczne jest sprostowanie:

    Najlepszym serialem w dziejach jest "THAT 70s SHOW" i co do tego nie ma wątpliwości, natomiast kto jest na 2gim miejscu możecie się do woli spierać

    Pozdro