Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: AJ o CO. NL25.

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    typek 23/14/5 (3k)

    Hero (MP) ($26.40)
    SB ($58.12)
    UTG ($22.38)
    BB ($31.64)
    Button ($25)

    Preflop: Hero is MP with A, J
    1 fold, Hero bets $1, 1 fold, SB raises to $3.25, 1 fold, Hero calls $3.25

    Flop: ($6.75) Q, A, 10 (2 players)
    SB bets $5.06

    Call PF oki??
    i szczerze mowiac troche sie pogubilem na flopie...

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez K@#$%! Zobacz posta
    typek 23/14/5 (3k)


    Call PF oki??
    i szczerze mowiac troche sie pogubilem na flopie...
    jakie staty na 3b mial? dla mnie raczej fold jesli nie 3betuje duzo. Ogolnie na tych stawkach duzo jest takich 3b monkeys, ktore maja na blindach duzy % 3b i wtedy call z AJs bylby ok.

    na flopie fold bo przeciez z niczym tutaj nie wygrywasz poza blefem...no chyba, ze celujesz w gut shota

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    jak dla mnie ma AQ/AK w sumie po flopie easy fold chociaż zawsze moze dusic tam KK ale to juz takiiioooo read

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    jak dla mnie ma AQ/AK w sumie po flopie easy fold chociaż zawsze moze dusic tam KK ale to juz takiiioooo read
    czy ktos na takim flopie cbetuje KK? moze miec tez AA, QQ, TT, AK, AQ, AJ, AT. ludzie, jak mi powiecie realny zakres jego 3beta ktory mozna callowac na takim flopie to gratulacje...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    chyba zle wpisywalem staty... pisalem do teraz 3-cia statystyke jako 3-bet... i tak na przyszlos, VIP/PF/AF/3B, tak podawac??

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez K@#$%! Zobacz posta
    chyba zle wpisywalem staty... pisalem do teraz 3-cia statystyke jako 3-bet... i tak na przyszlos, VIP/PF/AF/3B, tak podawac??
    VP/PFR/AF i napisz 3b albo cos 5% to nie jest jakis 3bet monkey. a jaki 3b z blindow?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    fold pf all day long

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    czy ktos na takim flopie cbetuje KK? moze miec tez AA, QQ, TT, AK, AQ, AJ, AT. ludzie, jak mi powiecie realny zakres jego 3beta ktory mozna callowac na takim flopie to gratulacje...
    oczywiscie ze cbet z kk to standard. myslacy preciwnik zrzuca tu wtedy 70% swojego rangu po twoim 3becie oO

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Moim zdaniem villain cbetuje tam cały swój range. Ten board trafia go tak grubo, na pewno mocniej niż twój calling range. Jak akurat 3betował ciebie light z 78s to też je tam cbetuje, przynajmniej często. Także w tym rozdaniu jest dla mnie ważne jak aggro villain 3betuje i jak często będzie drugi barell na turnie. Jeśli jest typem, który agresywnie 3betuje a nie broni blindów callem to na flopie jego range bijesz.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Moim zdaniem villain cbetuje tam cały swój range. Ten board trafia go tak grubo, na pewno mocniej niż twój calling range. Jak akurat 3betował ciebie light z 78s to też je tam cbetuje, przynajmniej często. Także w tym rozdaniu jest dla mnie ważne jak aggro villain 3betuje i jak często będzie drugi barell na turnie. Jeśli jest typem, który agresywnie 3betuje a nie broni blindów callem to na flopie jego range bijesz.
    5% 3bet to raczej trafia dobrze w jego range. Ja bym z KK gral c/f - moze to jest slabe zagranie ale nie widze sensu cbetowania takiego boardu vs ziom foldujacy sporo do 3betow (czyli wiekszosc normalnych graczy na tych stawkach) bo zasadniczo jego 3bet range i calling 3bet range niewiele sie bedzie roznil(imo)..

    Tutaj mamy przewage tylko nad KK i JJ a mysle, ze z JJ na 90% by nie cbetowal.

    Leszek wg mnie 2nd barella z air na takim boardzie na nl25 mozna sie spodziewac w 1% przypadkow

    OP - Jaki ma zakres 3beta z blindow?bo to by wiele wyjasnilo...