Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wiem, że w Omaha ciężko z gołych statystyk cokolwiek wywróżyć, ale może jest w nich coś, co mogłoby wskazać na popełniane przeze mnie błędy?





    I jaka próbka jest wystarczająca, żeby móc wiarygodnie ocenić winrate gracza? Czy jeśli po 20k rąk jestem do tyłu 18BI, to mogę już ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że jestem skończonym donkiem?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 08-01-2010 o 14:16

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    -Masz bardzo niski won$SD%, czyli albo masz bardzo dużo pecha albo za bardzo im nie wierzysz na riverze
    -bardzo duża różnica pomiędzy cbetem flop i cbetem turn(zakładam więc że jak na flopie cię sprawdzają to już nie blefujesz turna tylko betujesz wtedy kiedy faktycznie coś masz mocnego)

    Co do reszty to się nie wypowiadam, natomiast w 20k hands można mieć odchył względem ev na 30bi, bo ja tak 2 razy już w życiu miałem.Myślę że w omahe sensowna próbka to tak ze 200k+

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    -bardzo duża różnica pomiędzy cbetem flop i cbetem turn(zakładam więc że jak na flopie cię sprawdzają to już nie blefujesz turna tylko betujesz wtedy kiedy faktycznie coś masz mocnego)
    A to źle?

  4. #4
    Flop CBet 71% - troszke za wiele dobrzy gracze beda czekali z dobrymi ukladami i robili CR na twoj CB, jesli nie robisz CB to przewaznie oznacza ze nic nie masz wiec latwiej jest Cie wyblefowac na turn albo river

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    -bardzo duża różnica pomiędzy cbetem flop i cbetem turn(zakładam więc że jak na flopie cię sprawdzają to już nie blefujesz turna tylko betujesz wtedy kiedy faktycznie coś masz mocnego)
    Bo zawsze jak się bawię w multibarrele, to wychodzi tak (villain 16/4/1.4):
    Grabbed by Holdem Manager
    PL Omaha $0.25(BB) Replayer
    SB ($27.05)
    BB ($47.20)
    Hero ($39.15)
    UTG+1 ($26.85)
    CO ($24.95)
    BTN ($9.65)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $0.85, fold, fold, fold, SB calls $0.75, BB calls $0.60

    FLOP ($2.55)

    SB checks, BB checks, Hero bets $2, SB calls $2, BB folds

    TURN ($6.55)

    SB checks, Hero bets $5.25, SB calls $5.25

    RIVER ($17.05)

    SB checks, Hero bets $9.25, SB calls $9.25

    Hero shows
    (Pre 56%, Flop 54.8%, Turn 32.5%)

    SB shows
    (Pre 44%, Flop 45.2%, Turn 67.5%)

    SB wins $33.85

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no to robisz notatkę jak gość gra i następnym razem na turnie betujesz jak maszNie blefuje się przecież calling station
    A i przy villainie bardziej istoitne jest call flop/raise flop i call turn call river na taką akcję

  7. #7
    Na flopie takim jak ten robie tylko Cbet na flopie i jak dostane call to odpuszczam - zbyt czesto ten flop bedzie przeciwnikowi pasowal do 2nd barrel zdecydowanie lepszy jest dry flop np

    Pozdrawiam

  8. #8
    Na jakie statystyki przeciwnikow patrzycie podczas gry? Ktore sa najistotniejsze?