Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 77

Wątek: Koszulki

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ten napis z tylu moglby byc nawet wiekszy niz tylko na karku, niech ludzie go widza.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez hajlabajla Zobacz posta
    Doli co myślisz o wyrzuceniu kart? W końcu to ty jesteś właścicielem marki... wiec zadecyduj a może warto by zrobić sondę?

    napis "poker to nie hazard" z tyłu - widzę że jest wielu chętnych - gdybym wiedział/miał czcionkę, którą zostało zrobione logo, zrobienie takiego napisu to moment...
    napis z tyłu ma znaczenie symboliczne szczególnie teraz w tych ciężkich dla nas czasach

  3. #33
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    40
    wiem wiem i wcale nie jestem przeciw

  4. #34
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    ale koszulka czarna albo biała niebieska brzydka
    mysle ze z tym nie ma biedy - ważne żeby ustalić co ma być z przodu i z tyłu - kolor koszulki będzie można wybrać podczas zakupu

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ja myślę ze aby ten temat w pełni się rozwinął trzeba by go było przerzucić nas bocznice i zrobić sondę. Tutaj chyba niewiele osób zagląda

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    jak byk masz temat koszulki widoczny pod bocznica non stop, ciezko nie zauwazyc...

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    rowniez chetnie zamowilbym takie koszulki, ale tematu w bocznicy nie widze

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Ponieważ drukiem, a w szczególności przygotowalnią poligraficzną (w tym także flexograficzną) zajmowałem się przez dobrych kilka lat - to napiszę ze dwa słowa (mam nadzieję, że nie ściemnię za bardzo, bo jednak od tych starych dobrych czasów trochę wody w Wiśle upłynęło...).

    Po pierwsze - to nie flexodruk tylko sitodruk.
    Flexo (lub technologiczna trochę podobna rotograwiura) jest do dużych nakładów (np. tuby past do zębów, kartony z nadrukami itp.), sito może być przy niewielkich ilościach (a na cyfrowych maszynach do sita wręcz na sztuki).

    Po drugie - technologia sitodruku niesie pewne ograniczenia związane ze specyfiką podłoża. Te lekkie przejścia tonalne ("cienie") na asach mogą wyjść niekoniecznie zgodnie z intencjami

    Po trzecie - zaletą jest możliwość nadrukowania koloru białego. Czyli koszulka może sobie być fioletowa w żółte kropki, a obszary białe w logo mogą białe pozostać.

    Czego by nie powiedzieć - pomysł zacny bardzo jest i warto za tym pochodzić.

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Jak bys chcial koszulki to daj Doli znac, jak chcesz to zrobie od 20 lat firma ojca sie tym zajmuje, szerokopojetymi uniformami reklamowo-firmowymi. Tyle ze ja to robie od podstaw i tu w kraju tj, nie robie nic na chinskich koszulkach tylko szyje je w kraju, ale jak bys byl zainteresowany daj znac.te koszulki co byly na usopach sprzedawane to mojej produkcji byly (polishrounders a nie unibetowskie). W 14 dni jestem w stanie zrobic kazda ilosc.(po zaakceptowaniu wzoru ofcourse)
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 12-01-2010 o 13:46

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No i super, mamy producentow grafikow i kierownikow. NIc tylko czekac na efekty

    Wrzuci ktos to logo bez kart i napis czcionka pokerzysty "poker to nie hazard"?