Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Rozumiem że właściciel mieszkania powinien nie móc palić u siebie w domu jeżeli jeden z domowników nie pali?
    No przecież to proste, chyba że ma w dupie drugiego domownika. A jak jest uzależniony to może wyjśc zajarac na dwór, przynajmniej trochę się porusza przy okazji.
    Ostatnio edytowane przez Kwasss ; 08-01-2010 o 23:23

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ale nie można po prostu w pubie wyznaczyć stref/sal? Tak jest przecież teraz. I jakoś niepalący nie płaczą i nie bojkotują tylko siedzą w pubie w strefie dla niepalących. A jeśli same sale nie są wystarczające, bo dym i tak się przedostaje, to można stworzyć specjalne normy np co do wentylacji. Przecież to chyba nie jest takim dużym problemem.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Osoby popierające zakaz palenia w puback proszę o zastanowienie, jak będą w letnie wieczory wyglądały uliczki starego miasta w dużych miastach, czyli rejony naszpikowane pubami, z perspektywy osoby, która chciała się przejść urokliwym miejscem i pooddychać świeżym powietrzem.
    Beda wygladaly normalnie, wystarczy pojechac do UK.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ciekawewe czy przez te ustawe spadnie liczba palacych papierosy...

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    No przecież to proste, chyba że ma w dupie drugiego domownika. A jak jest uzależniony to może wyjśc zajarac na dwór, przynajmniej trochę się porusza przy okazji.
    To weź się w końcu zdecyduj. Jeśli mam w dupie drugiego domownika, to prawo powinno mi zabraniać palić w moim mieszkaniu czy nie?

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    To weź się w końcu zdecyduj. Jeśli mam w dupie drugiego domownika, to prawo powinno mi zabraniać palić w moim mieszkaniu czy nie?
    W swoim domu możesz robic co chcesz dopóki nie krzywdzisz tym drugiego człowieka to chyba jasne, a jeśli ją trujesz to krzywdzisz. Moralny osąd takiego czynu pozostawiam już tobie, a czy powinno byc to zabronione to osobiście uważam że tak bo ofiara ma prawo byc chroniona prawnie w prawowitym państwie.

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    a czy powinno byc to zabronione to osobiście uważam że tak bo ofiara ma prawo byc chroniona prawnie w prawowitym państwie.
    Aha czyli jednak zakazać nawet w domu. To przepraszam bardzo gdzie nałogowy palacz mógłby sobie zapalić?

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ale jakos w domu nie mozna uprawiac marichuany, czy sluchac glosno muzyki po 22... Czyli jakies juz ograniczenia w tym wlasnym domu mamy...

    @tapczan - rozpedzony dym papierosowy robi wszystkim a nie moze zrobic...
    @indy -> wiele facetow zmarnowalo zycie przez kobiety, ich tez zabronic
    A odnosnie kasyn w PL jak ide to traktuje to jako rozrywke jak kino za ktore musze zaplacic...

    @woland -> byles kiedys w UK? Widzisz, ja tez nie, ale znam takich co byli i wcale nie wydaje mi sie ze polskie starowki beda puste....

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    A odnosnie kasyn w PL jak ide to traktuje to jako rozrywke jak kino za ktore musze zaplacic...
    elpe no ty tak, ale nie wszyscy. Przecież tylu ludziom zmarnowały życia - nie co prawda tak jak tym biedakom którzy z przymusu muszą pracować w miejscach gdzie pracodawca pozwala palić, no ale i tak.

  10. #40
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    A kelnerzy tak jak i krupierzy z kasyn juz nie beda tak narazeni na ryzyko dymu i gry hazardowej bo polowa po prostu straci prace i dowidzenia.