Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Sami widzicie: sitka wydłużyła się niesamowicie, jestem ultra shortem, towarzystwo dosyć tight:
    #Game No : 8781322515
    ***** Hand History for Game 8781322515 *****
    NL Texas Hold'em $3 USD Buy-in Trny:49435184 Level:8 Blinds-Antes(600/1 200 -50) - Thursday, January 07, 19:00:12 CET 2010
    Table Speed #1330815 (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Total number of players : 4
    Seat 10: YaKrucheVseh ( 2,135 )
    Seat 1: HERO ( 1,871 )

    Seat 4: nyilo63708 ( 11,899 )
    Seat 5: ranp07 ( 4,095 )
    Trny:49435184 Level:8
    Blinds-Antes(600/1 200 -50)
    HERO posts ante [50]
    nyilo63708 posts ante [50]
    ranp07 posts ante [50]
    YaKrucheVseh posts ante [50]
    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ ]
    YaKrucheVseh is all-In [2,085]
    HERO is all-In [1,821]
    nyilo63708 folds
    ranp07 calls [885]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    ** Dealing River ** [ ]
    YaKrucheVseh shows [ , ]two pairs, Tens and Sixes.
    HERO shows [ , ]two pairs, Tens and Threes.
    ranp07 shows [ , ]two pairs, Kings and Tens.
    ranp07 wins 528 chips from the side pot 1 with two pairs, Kings and Tens.
    ranp07 wins 6,263 chips from the main pot with two pairs, Kings and Tens.
    HERO finished in 4 place.
    YaKrucheVseh finished in 3 place and won $4.80 USD

    Czy to było poprawne? Normalnie nie przyszłoby mi coś takiego do głowy ale biorąc pod uwagę wysokość ciemnych wydaje mi się że nie miałem wyjścia.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 07-01-2010 o 19:48

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Po pierwsze to skonwertuj to jakos bo strasznie nieczytelne.Ja bym chyba to raczej sfoldował. Tamtego goscia bardzo czesto bedzie sprawdzał bigstack z any two żeby go wyeliminować. Jak wejdziemy do tego 3way potu to praktycznie każda karta oprócz 3 bedzie dla nas zła. Juz wolę pushować z utg z jakims 76s. Małe wyjscie ale miałes -poczekać jedno rozdanie bo ante 50 to aż tak dużo nie jest.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Nigdy nie sprawdzaj all-inow z niskimi parami (no chyba ze dostajesz super oddsy i nie jestes na bubblu)

  4. #4
    Zrobiłem tak bo: w zdecydowanej większości wypadków będę miał tutaj coinflipa sprawdzając tego gościa. Biorąc pod uwagę że mam niewiele ponad 1,5BB to byłoby już nieźle, w końcu zaraz się wyblinduje a jestem niemalże pewien że gościa który spushował przede mną w 90% nikt oprócz mnie nie sprawdzi bo gracze za mną naprawdę byli ultra tight (o czym świadczy choćby rekordowy poziom blindów, nawet w heads upie się z czymś takim chyba jak dotąd nie spotkałem, a rozegrałem sporo już tych sitek) szczególnie jak na sitki za 3$ na partypoker gdzie aż roi się zazwyczaj od donów. Bigstack z 11K w ogóle nie chciał wcześniej wykorzystywać swojej przewagi w żetonach. z kolei jeśli odłożę pusha na później to i tak w połowie sytuacji zgarniam tutaj tylko i wyłącznie blindy i ante i zaraz mam taką samą sytuację jak wcześniej, z kolei sprawdzając tego gościa mogę zaliczyć double up'a i jest już nieco lepiej.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja bym powiedział że w najlepszym przypadku masz tutaj coinflipa, a często jesteś tu zdominowany przez wyższą parę. Jeżeli sam mówisz że przeciwnicy grąją tight to trzeba kraść i jeszcze wczesniej gdy miałes wiekszy stack

  6. #6
    to prawda, w tej sytuacji najgorszym moim błędem było chyba doprowadzenie do tak marnej sytuacji w stacku, ale czasem niestety tak mi wychodzi jak gram wiele sitek naraz i mam totalne bezkarcie.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    A co w tej sytuacji jest ekstremalnego? :

  8. #8
    blindy?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Te tanie sity na PP są niefajne ze względy na szybkie blindy (po 100/200 od razu 200/400) i paskudny rake (25%). Tak więc, jeśli chcesz grać sng, polecam jakąś inną platformę. Inna sprawa, że poziom przeciwników w nich tragiczny.

    Co do rozegrania - jeśli przeciwnicy za Tobą faktycznie grali bardzo tight i realne było, że obaj spasują do pusha UTG, call wydaje się być ok. Gdyby jednak byli normalni, to wtedy jest to IMO fold, bo masz co najwyżej coina z UTG, a tak to jest szansa, że któryś z blindów go wyrzuci.

  10. #10
    ja gram te "speed" jak to nazwali tam (blindy co 5 minut, na "turbo" idą co 3 minuty), faktycznie rake 20% jest b. niefajny, ale za to poziom jest na tyle niski, że łatwo się bogacić (parę zaleceń taktycznych z ICMa trza wyrzucić do kosza, na czele z pushem z any two z SB). Wcześniej grałem na PSie, ale wkurzyłem się gdy dorwała mnie passa przegrywania wszystkich (WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU) coinów w sitkach i turniejach. Jak się zirytowałem i zacząłem je liczyć to naliczyłem 14ście pod rząd, więc dałem sobie spokój z PSem i wypłaciłem resztki funduszy. Nie jestem zwolennikiem teorii pt. "pokerroom robi mnie w buca" ale na PSa strzeliłem focha i prędko tam raczej nie wrócę.