Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    to jest fold, bb musi sprawdzic z 72o, jak nie sprawdzi to robisz notke "donk" i masz info na przyszlosc
    a matematyka jest prosta, sprawdzajac masz z 30% szans wejscia go kasy bo we 3 wayu 33 wiecej miec nie bedzie
    pasujac masz 50% szans ze wchodzisz do kasy po tej rece, a nawet jesli nie to dalej jestes w grze i pushujesz utg cokolwiek

  2. #12
    [QUOTE=Grdykopląs Namorzyn;329973Wcześniej grałem na PSie, ale wkurzyłem się gdy dorwała mnie passa przegrywania wszystkich (WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU) coinów w sitkach i turniejach. Jak się zirytowałem i zacząłem je liczyć to naliczyłem 14ście pod rząd[/QUOTE]
    With all due respect sir, ale przegrywanie CF to coś normalnego, przegrywanie 70/30 i więcej pod rząd mogłoby zdenerwować na początku, ale później człowiek się przyzwyczaja

    btw. Rado pewnie może coś powiedzieć o syndromie znikających stołów

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez Grdykopląs Namorzyn Zobacz posta
    Wcześniej grałem na PSie, ale wkurzyłem się gdy dorwała mnie passa przegrywania wszystkich (WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU) coinów w sitkach i turniejach. Jak się zirytowałem i zacząłem je liczyć to naliczyłem 14ście pod rząd, więc dałem sobie spokój z PSem i wypłaciłem resztki funduszy. Nie jestem zwolennikiem teorii pt. "pokerroom robi mnie w buca" ale na PSa strzeliłem focha i prędko tam raczej nie wrócę.
    Wczoraj mialem w jednym secie sitow lacznie ponad 20 przegranych 50/50, 60/40 i 70/30 ze wskazaniem na te ostatnie... lecialy k&*^% i tym podobne, ale roomu nie zmienie, bo w zasadzie nie ma innych do multitablingu

    Pozdrawiam

  4. #14
    heh, miło wiedzieć że to każdemu się zdarza To mnie trochę denerwuje w tych sitach, że współczynnik farta jest bądź co bądź dość spory i nie ma mowy o minimalizowaniu strat jak w cashu, ale zdecydowanym plusem jest prosta taktyka, co powoduje że można grać ich sporo na raz.
    Dzięki za porady, pozdrawiam