Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Do zrobienia

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie, forum ma juz troche ponad rok, rozroslo sie dosyc ladnie, pora na jakies poprawki (bo na pewno sa potrzebne), jako ze jestem osoba raczej leniwa, tak wiec niczego nie obiecuje, ale chcialbym zrobic liste rzeczy do zrobienia, ktore to rzeczy mozna by przedyskutowac, tak wiec jezeli macie jakies uwagi, co zmienic, co poprawic prosilbym o ich wpisywanie w tym wlasnie watku.

    Z tego co na razie wpadlomi do glowy, to stworzenie jakiejs bardziej pokerowej kolorystyki no i jakiegos porzadnego loga, bo te z phpbb juz mi zbrzydlo ;P, druga sprawa to planuje systematyczne czyszczenie forum z postow ktore nie mialy odpowiedzi przez powiedzmy rok , no i kolejna sprawa to oczyszczenie listy uzytkownikow, wielu jest zarejestrowanych a nie odzywa sie od poczatku istnienia forum, wiec mysle ze mozna sobie ich darowac, a w ten sposob bedzie latwiej mozna kontrolowac (nie lubie tego slowa ;P) kto i skad gra w pokera

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pierdziel Doli wygląd Mam dla Ciebie lepsze wyzwanie :twisted:
    Moja wizja:
    Odpalam forum i w tym momencie materializuje się obok mnie kufelek z zimniutkim złocistem napojem :P

    Dasz radę

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Ty Kirek to chyba ostatnio przesadzasz z ilością picia piwa, widzę że poker spada już na drugą pozycję po piwie. he,he
    A co do wyglądu stronki to rzeczywiście przydałby się jakiś fajny pokerowy klimacik.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Taa też myślę że można by popracowac trochę nad estetyką i odpowiednim klimatem.

    A co do pokera i piwa to doskonale sie uzupełniają :twisted:

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    No nie wiem :twisted:

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no to już wiesz 8)