Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Hej,

    Zainspirowany dyskusją o końcu rakeback`a próbuje wyszukać info jak dostać rakeback koło 40-50% w sieci Ongame.

    Wiem że pytanie jest poniżej krytyki, więc krótko i rzeczowo proszę, bez żarcików

    Dzięki

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    23
    Zagadaj z Marcinem Hey Poker
    Ostatnio edytowane przez dio31 ; 06-01-2010 o 21:41

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    albo z Paskiem albo na 2+2 w odpowiednim temacie zloz zapotrzebowanie - dostaniesz tone prywatnych wiadomosci

  4. #4
    Thanks

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A ja za cholerę nie mogę założyć konta na Hey, ani na GoalWin. Na czerwono podświetla mój adres mailowy i nie da się kliknać dalej. Bez problemu zakładałem na RedKings i Hollywood. O co chodzi? Wie ktoś?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pieprzeni amatorzy. Maja spieprzona walidacje emaila. konto@poczta.onet.pl nie przejdzie, a konto@poczta.pl tak.

    Czy będa jakies problemy jak założę konto z innym emailem niż mam MB, NETELLER?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    na MB mozesz sobie dodac dodatkowy adres e-mail i wtedy nie powinno byc problemu

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Hej mam pytanie do regow na ongame, ile wam chodzi plynnie max stolow z hemem? Jezeli byscie mogli napisac jescze konfiguracje komputera byloby super.

    Oraz jaka jest stopa procentowa rakebacku mozliwa na ongame? (Jest to zakres do 30% czy raczej do 50%)


    Pozdrawiam
    Qwak

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Qwak Zobacz posta
    Hej mam pytanie do regow na ongame, ile wam chodzi plynnie max stolow z hemem? Jezeli byscie mogli napisac jescze konfiguracje komputera byloby super.

    Oraz jaka jest stopa procentowa rakebacku mozliwa na ongame? (Jest to zakres do 30% czy raczej do 50%)


    Pozdrawiam
    Qwak
    jest temat o tym w subforum HeyPoker

    rakeback kolo 50%

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Qwak Zobacz posta
    Hej mam pytanie do regow na ongame, ile wam chodzi plynnie max stolow z hemem? Jezeli byscie mogli napisac jescze konfiguracje komputera byloby super.

    Ja ostatnio grałem na 8 stołach z hemem, było ok. Jednak na pewno lekkie zwolnienie jest w porównaniu do innych roomów, ale da się spokojnie grac, pewnie dyszka też by poszła na lajcie Mój komp: proc athlon 2 x 2,8, 2gb ram, karta graficzna zintegrowana z płytą główną 256/128.


    Cytat Zamieszczone przez Qwak Zobacz posta
    Oraz jaka jest stopa procentowa rakebacku mozliwa na ongame? (Jest to zakres do 30% czy raczej do 50%)
    do 50, 50%