Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Piękna inicjatywa, ale czy nie można się było ustrzec tylu literówek?

  2. #12
    to, że interpelacja została złożona to tylko dobre działanie, natomiast dziwi mnie wciąż nie umiejętność przekazania informacji na bazowe pytanie dlaczego w pokera wygrywają ciągle te same osoby w dłuższej perspektywie?

    Czy to los obdaża ich niesamowitym szczęściem? Na tej wydaje mi się podstawie należało by obalać mit przypadku w pokerze sportowym i zwrócić uwagę na szereg czynników wpływających na końcowy wynik.

    Dobrze mi się w Polsce mieszka i nie zamienie tego kraju na inny obecnie ale doskwierają niekiedy potężne absurdy, których w innych krajach nie ma, żal ściska niestety.

    Walka trwa, wciąż jednak z wiatrakami...

  3. #13
    Zabraklo wg mnie tutaj czegos, na czym mozna oprzec nasz punkt widzenia.
    Np. opinie bieglego, albo jakiegos autorytetu z zakresu statystyki. Cos co ciezko byloby podwazyc.

    Narazie my mowimy, ze to gra umiejetnosci, MF, ze to zwykla ruletka.
    Nalezy pamietac ze nasi ustawodawcy gowno wiedza w temacie hazardu.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1
    Literówki w PFPS to standard
    Moim zdaniem tam pracują debile i nie nalezy nic po nich oczekiwać

    Sprawdźcie sobie oficjalny news na ich stronie
    Turniej o Puchar Prezesa - Aktualności - Polska Federacja Pokera Sportowego

    Zaraz pewnie to zmienią więc wklejam tutaj tekst w oryginale tak jak jest w tej chwili na stronie:

    8 marca br. już po raz trzeci Prezes Polskiej Federacji Pokera Sportowego Paweł Abramczuk zaprosiły wszystkich sympatyków pokera sportowego na turniej odmianie texas hold’em.


    W tym roku w turnieju o Puchar Prezesa wzięło udział 38 zawodników. Szczęśliwym zwycięzcom został młody warszawski pokerzysta Tomasz Głuszko.

    Tomkowi serdecznie gratulujemy, a wszystkich sympatyków pokera zapraszamy za rok.



    Hahahahahaha wielki związek sportowy zatrudniający ucznia 4 klasy SP do pisania newsów

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jaki sens grac freerola o puchar? średnio poważna inicjatywa + ZERO reklamy.

  6. Cytat Zamieszczone przez Pojarek Zobacz posta
    Moim zdaniem tam pracują debile
    NP. kto tam jest debilem?