Zobacz wyniki ankiety: W jakim dniu tygodnia chciałbyś aby odbywała się nowa liga WLPS?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • sobota - godz. 11

    28 84.85%
  • niedziela - godz. 11

    2 6.06%
  • niedziela - godz. 13

    1 3.03%
  • niedziela - godz. 15

    2 6.06%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam,

    Jeszcze w styczniu ruszy nowa edycja Wrocławskiej Ligi Pokera Sportowego. Jako, że zależy nam na opiniach graczy, bardzo prosimy o sugestie odnośnie nowej edycji.

    W trakcie trwania pierwszej edycji pojawiało się wiele pytań i pomysłów, w związku z tym proponuje wszystkie te propozycje, sugestie i opinie zebrać w jednym miejscu. Chcemy żebyście także Wy mieli wpływ na kształt ligi, w końcu chodzi o dobrą zabawę.

    Już dzisiaj możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że liga będzie sponsorowana, aczkolwiek głównym sponsorem będzie inny poker room niż dotychczasowy.

    Czekamy na Wasze zdanie i do zobaczenia niebawem na lidze

    Jacek

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Wszystko pieknie ladnie tylko problem jest taki... czemu robic 2 ligi we Wroclawiu w tym samym czasie... w tawernie od dluzszego czasu jest liga w niedziele i teraz u was tez chcecie robic w niedziele... mysle ze to slaby pomysl wiem ze to tylko sonda ale jesli z 4 opcji 3 sa w niedziele to raczej sie bedzie jedna liga z druga pokrywala...

  3. #3
    Patrząc na dotychczasowe wyniki sądy nie wydaje mi się aby ta liga miała się pokryć z niedzielną Tawerny. Moja sugestia jest taka że juz graliśmy 1R+1A i 2R+1. Pomysł freezouta jest super ale już grany w nowym sezonie tawerny a unlimited rebuye nie za bardzo odpowidają idei ligi bo faworyzują osoby z większym bankrollem. Wydaje mi się że miło by było pograći nne odmiany niż holdem. Może jakiś dealers choice żeby zwolennicy holdema też byli zadowoleni. Alr to tylko taki luźny pomysł ćzego jesszcze za dużo nie było.

    Cieszę się że poczekamy z mastersem na Janka i Mxs. Zagrajmy go jednak proszę możliwie najszybciej, tzn ogarnijmy to już teraz mi też odpowiadają dni w ciągu tygodnia.

  4. #4
    Oj Mareczek Mareczek - dealers choice sie zachciewa Na narty muszę zatem wziąć coś do poczytania o Omaha i Stud Na ligę w tej odmianie może się jednak mało osób zebrać.
    Po powrocie też mogę grać w tygodniu, ale najwcześniej o 17.30

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Wszystko pieknie ladnie tylko problem jest taki... czemu robic 2 ligi we Wroclawiu w tym samym czasie... w tawernie od dluzszego czasu jest liga w niedziele i teraz u was tez chcecie robic w niedziele... mysle ze to slaby pomysl wiem ze to tylko sonda ale jesli z 4 opcji 3 sa w niedziele to raczej sie bedzie jedna liga z druga pokrywala...
    3 z 4 opcji wypadają w niedzielę ponieważ w niedziele mamy swobodę ustalania zakresu czasowego, w sobotę takiej możliwości nie ma.
    Sonda jest sondą i ma charakter informacyjny, ma pomóc nam w stworzeniu jeszcze lepszej, dostosowanej do graczy Ligi.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Spoko nie czepiam sie napisalem tylko co sadze a wyniki sondy zobaczylem jak zaglosowalem czyli po moim poscie... poprostu szkoda by bylo zeby w zasadzie 2 najwieksze ligi we Wro sie pokrywaly.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    A ja zle kliknalem chcialem sobote a kliknelo mi sie niedziele :P
    Oczywiscie sobota 11 to najlepszy wybor

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Mój głos na termin to oczywiście sobota żeby nie pokrywało się z Tawerną. Jeżeli chodzi o format to jestem za freezaoutem.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    No to chyba jednak zostaje wam sobota przynajmniej nie będzie konfliktu

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Hmm...jeśli turnieje były w niedziele, to obie ligi by na tym straciły, gdyż nie którzy grają i w sobotę i w niedzielę