Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    cos dla ciebie

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Małe porządki zrobiłem, proponuję troszkę ochłonąć. Z pewnością większość z nas po zerknięciu na swoje stare posty może się uśmiać i nominować do tego typu konkursów. Trochę dystansu, za to proponuję pomijanie postów z działu dla początkujących i SiT mikrostawek.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Zarejestrowałem się na forum pare dni temu i zostałem nominowany ! Widzę, że ktoś jednak docenił moje słowa. Co to za gościu ten "flexstyle" ? Jak zobaczyłem ile postów ma jego wątek to stwierdziłem, że wolę spytać kogoś niż sam to czytać, nie mam na tyle czasu.

    Przeglądnąłem nieco posty tego osobnika w jego wątku i to chyba jest jakiś psychopata !!!
    Ostatnio edytowane przez drożdżu ; 06-01-2010 o 00:35

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    To nasz troll-maskotka. Psychopata, ale oswojony, nie gryzie

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    kat.3
    anoxic - za avatar

    edit: w sumie mozna jeszcze wybrac avatar roku
    Ostatnio edytowane przez konrad1000 ; 06-01-2010 o 01:18

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Kategoria 1

    rayo w wątku pokertoniehazard:

    ja hannibala zrozumialem w 100% a inteligentny to jest kazdy tylko jeden nie bardzo drugi mniej nie bardziej trzeci bardziej a czwarty najbardziej z tych co bardziej a jeden jest nawet co jest najbardziej z tych co wogole sa inteligentni czyli nas wszystkich
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 06-01-2010 o 10:23

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Radzik Zobacz posta
    Dobra mam gdzieś te chore forum skoro nie można dyskutować, ktoś ma inne zdanie jak większość "botów" z tego forum to trzeba go zgnoić. OK ja wypadam
    to jest zabawa

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Kategoria 1:

    Cytat Zamieszczone przez Norman100 Zobacz posta
    witam
    jestem amatorem pokerowym i mam jedno pytanie:
    chciałem sobie pograć na Freerolach na fulltiltpoker i mysłałem ze mozna w nim grać za darmo , a tam we wszystkich freerolach trzeba płacić wpisowe w dolarach .Panowie moze coś zle robię ?
    Pomóżcie . myslalem ze freerole są za darmo?
    prosze o pomoc
    Generalnie nieładnie nabijać się z amatorów, ale nie mogłem się oprzeć (inna rzecz, że odpowiedziałem na pytanie, więc czuję się rozgrzeszony).

  9. #19
    Drozdzu:
    "Teraz w tym nowym serialu "Majka" jest właśnie dobrze pokazana postać Wiktora, który jest pokerzystą i czarnym charakterem w filmie. Warto obserwować jego losy, podejrzewam, że poker sprowadzi go ostatecznie na samo dno. To powinna być dobra przestroga dla wszystkich Polaków. Moja żona bardzo lubi ten serial, ja też chyba zacznę go oglądać. Ta aktorka tutułowa bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna."

    To moj faworyt ciezko bedzie to przebic

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Kategoria 1

    rayo w wątku pokertoniehazard:

    Cytat:
    ja hannibala zrozumialem w 100% a inteligentny to jest kazdy tylko jeden nie bardzo drugi mniej nie bardziej trzeci bardziej a czwarty najbardziej z tych co bardziej a jeden jest nawet co jest najbardziej z tych co wogole sa inteligentni czyli nas wszystkich

    ???!!!
    Popieram i podpisuję się pod nominacją wszystkimi czterema łapami.
    Tylko czy ktoś może tu zamieścić tłumaczenie na polski tego czegoś?