Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Punkt ten opisuje sytuacje w której jest krupier i on po spasowaniu kart przez gracza nie wsuwa ich do mucka tylko woła TD. i TD ma PRAWO ale nie musi. w zależności od tego co było przyczyna podejmuje decyzje. gapiostwo nie jest powodem do przywrócenia reki. takie jest moje zdanie.

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez Seq Zobacz posta
    Reasumując: na dwoje babka wróżyła i zgodnie z tym pkt, tak naprawdę, dezycja zalezy od podejścia konkretnego TD.
    Zgadzam się z tym stwierdzeniem. I chociaż wydaje mi się, że rozumiem przedstawiony przez Was powyżej punkt widzenia to przy "moim podejściu" aktualnie skłaniam się jednak ku odkryciu kart gracza. Takie zachowanie zdaje się być bardziej naturalne, zgodne z grą w pokera, a nie grą w przepisy.

    Przepisy powinny m.in. chronić przed możliwymi nadużyciami robionymi przez graczy, ale w tej akurat sytuacji nie widzę w jaki sposób gracz wyrzucający karty (które można jednoznacznie zidentyfikować) może jakieś nadużycie zrobić. Innych graczy, którym to może zmienić decyzję też już nie ma w grze. Chyba, że drugi gracz pokaże karty, a dopiero wtedy nasz "gapa", który wstydząc się wyrzucił swoje karty nagle zorientuje się, że nie był tak bardzo w plecy zacznie po nie z powrotem sięgać. To jedyne co mi teraz przychodzi do głowy, ale tak oczywiście ostatnio nie było.

  3. #33
    Witam. Zapraszam w każdą niedzielę na turnieje Pokera w Dobczycach (32-410). Info www.clubcarbon.pl

  4. #34
    Witam. Zapraszam w każdą niedzielę na turnieje Pokera w Dobczycach (32-410). Info www.clubcarbon.pl