Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: PLO 30 5max

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Seat 1: Giusebbe (40.45)
    Seat 2: HERO (30.00)
    Seat 3: kazaa66 (27.60)
    Seat 5: bouner (29.70)
    Seat 4: _NAZZE_ (59.09)
    bouner post SB 0.15
    Giusebbe post BB 0.30
    ** Deal **

    HERO [, , , ]

    *** Bet Round 1 ***
    HERO Call 0.30
    kazaa66 Fold
    _NAZZE_ Raise to 1.35
    bouner Fold
    Giusebbe Call 1.35
    HERO Call 1.35
    *** Flop(Board): *** : [, , ]
    *** Bet Round 2 ***
    Giusebbe Check
    HERO Check
    _NAZZE_ Bet 3.15
    Giusebbe Fold
    HERO Call 3.15
    *** Turn(Board): *** : [, , , ]
    *** Bet Round 3 ***
    HERO Check
    _NAZZE_ Bet 7.87
    HERO Call 7.87
    *** River(Board): *** : [, , , , ]
    *** Bet Round 4 ***
    HERO All-in 17.63
    _NAZZE_ Fold

    Czy taki river jest ok? Generalnie ciężko było mnie chyba obstawić na strita, więc miałem nadziej że mnie oceni na blef. Czy jednak nie powinien tu byc reraise na turnie?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    Ja folduje pf

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Zarazek Zobacz posta
    Ja folduje pf i flop
    FYP

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    ja pewnie dopiero na floopie bym sie o folda pokusił

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ja bym to grał zupełnie inaczej poczynając od pre flopa, bo taka pasywne zbieranie nie wiadomo do czego jest po prostu słabe
    otwieram betem pre flop, jeżeli dostaje 3beta od gracza z małym range 3betu to pasuje, jeżeli z dużym calluje, w zależności co o nim wiem gram to check/call flop i na turnie albo gram all ina z pierwszej albo check/call all in(przy nic nie zmieniającym turnie bardzo często po prostu to odpuszczam).Natomiast jeżeli na mój bet pre nie było 3beta to robię cbet flop i składam się na raise, cbet turn(tu już oczywiście nie spasuje na reraise) i na riverze gram tak za pół puli, a może i mniej(na floatersów czasem check )

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja gram w 100% tak samo jak Dawkar. Natomiast zaskoczył mnie kolega Bocian który, jak zrozumiałem, chce to foldować preflop. Ręka do ideałów zdecydowanie nie należy ale open-fold na UTG na SH jako standard jest IMO zbyt nitowaty.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    myślę że Bocianowi chodziło raczej o to:" jak można to spasować pre", niż że chciałby to spasować

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Heh, właśnie nie, chodziło mi o to, że ja to zrzucam pf, z tym że nie zauważyłem że mamy tutaj suited Ace - myślałem że do koloru są 5 i 8 - chyba sobie muszę w końcu kupić okulary...

    A z taką ręką otwarcie z HJ jest oczywiście ok - ale 6handed z UTG z kompetentnymi graczami już bardziej marginalne, ze względu na gap w złym miejscu.

    Na flopie ja gram fold, bijemy tylko blef przecież i mamy bardzo kiepski draw, nie ma sensu go ścigać za psb. Turn na oko marginalny, dokładnie nie wiem bo nie liczyłem

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    to jest 5max nie 6max, i myślę że ja otwierałbym ją betem, a ty masz nieco szerszy range więc nie wierze ze grasz to fold