Strona 50 z 54 PierwszyPierwszy ... 404849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 534
  1. #491
    jak dla mnie 3 propozycja jest ciekawa

  2. #492
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Mi sie za to druga podoba ;D.

  3. #493
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    172
    Rowniez jestem za 2 opcja,ale jakie chcesz wpisowe??i oczywiscie wszystko zalezy od ilosci osob,i czy ma byc to formula Shootout czy freezout??

  4. #494
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Panowie w piatek 8 lipca w godzinach wieczornych w Szczecinie organizujemy turniej deepstackowy wpisowe 340 (40 na pokrycie kosztow wynajmu lokalu + obiado-kolacja 300 do puli turnieju). Zainteresowanych zapraszam na priva. Informacji udzielam osobom zarejestrowanym na forum przynajmnjiej od miesiaca.

  5. #495
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    172
    Zapraszam dzisiaj 18:30,odnosnie typy turnieju dogadamy sie na miejscu pozdr

  6. #496
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Paweł K Zobacz posta
    Witam !

    Witajcie,
    co sądzicie o poniższym tekście?
    Blog Krzysztofa Perza

    oraz

    Promocja pokera a negatywne stereotypy. - forum na grupie PokerStars - strona 2 - GoldenLine.pl

    Osobiście miałem zarówno na pokerstarsie jak i na partypoker wrażenie, że w pierwszym okresie po wpłacie miałem lepsze karty startowe i łapałem zdecydowanie mniej BB. Ale to tylko, albo aż, subiektywne odczucie.
    Chętnie poznam opinię innych.
    Pozdrawiam

    P.S. I nie chodzi mi tu o autora. Gościu wydaje mi się (trochę) nawiedzony ( czytałem wyrywkowo jego bloga), ale o przedstawioną tezę o pokerroomach.
    Nawet nie mysl ze party poker czy poker stars ustawiaja soft. Przede wszystkim zeby dostac licencje trzeba przedstawic do weryfikacji soft po drugie oni na rake trzepia taka kase (a poker stars 800000 do 1000000 rozdan na godzine) ze nie maja potrzeby nic fingowac a jak by sie odpowiednie organy dowiedzialy to by stracili licencje i nigdzie indziej prawdopodobnie by jej nie uzyskali za duze ryzyko zeby z rozdania zebrac 1$ rake
    Ostatnio edytowane przez Devs ; 08-07-2011 o 13:13

  7. #497
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    117
    Siema Donki Widze, ze liga idzie pelna para. 24 wracam do polski to postaram sie wpasc na lige i pograc.

    Michal pamietam, ze wisze ci 20zloty jak wroce to oddam

    Pozdrawiam wszystkich.

  8. #498
    Sorry, ale argument, że ktoś zarabia kupę kasy i nie musi kombinować do mnie nie przemawia. Bo jak wiadomo "apetyt rośnie w miarę jedzenia". Czy wiesz kto weryfikuje dany soft, kto dopuszcza go do użytkowania, czy są to instytucje/ firmy, które oprą się wpływom i ew. łapówkom? Soft mógł być poprawny przy staraniu się o licencję. A potem ...hulaj dusza.

  9. #499
    Dzisiaj liga normalnie 18:30, co gramy dogadamy na miejscu. Zapraszam !

  10. #500
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    172
    Witam
    W ta srode proponuje zagrac rebuy za 20 pkt,co Wy na to??