Strona 3 z 54 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 534
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    116
    No co ty Kumar 2 rebuy`e ?:P jak juz grac no to bez ograniczen przez 1h lub jak tam sobie ustalicie :P na rebuya we wtorek wpadne ;P

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Nieograniczone przez pierwsze 3 levele.

  3. #23
    A przypomnij mi ile osób ostatnio odpadło lub grało all-ina na pierwszych 3 levelach ?

    Rebuye - tak, ale trzeba zmienić jakoś strukturę turnieju.

  4. #24
    Bez przesady już zaczyna was ponosić. Grajmy normalnie 1 rebuy przez 1 godzine. Jak wprowadzimy nie ograniczoną ilość to co to będzie za gra, rzucanie allinów z byle czym. Co do kasy na mastersa zrobmy jak w pierwszym sezonie 20 +5. Chcesz rebuy płacisz jeszcze raz 20 +5. Myśle że to dobre rozwiązanie i pula nie straci.

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez mzyto Zobacz posta
    A przypomnij mi ile osób ostatnio odpadło lub grało all-ina na pierwszych 3 levelach ?

    Rebuye - tak, ale trzeba zmienić jakoś strukturę turnieju.
    No chyba raczej re-buy to troche inna gra niz freezout. Wiec nie mozna porownywac ile bylo all-in'ow w ostatniej kolejce skoro gralismy freezouta. Zobaczysz ile bedzie takich zagran jak bedziemy grali re-buy'a DD


    Marcin wg. twojego pomyslu staracimy na puli do mastersa bo nie kazdy wezmie re-buya, wiec nie kazdy wplaci po 10(jak to jest standardowo)na final.

  6. #26
    Rebuye gra się inaczej i struktura tez powinna byc inna, ja proponuje :

    - 30 min blindy
    - 2000 na start
    - i zaczynamy od 25/50.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Piekny przepis na koncert all-in'ow Do zmiany struktury blinow nic nie mam ale stack niech zostanie standardowy.

  8. #28
    Właśnie nie, policz sobie, jak średnio będzie 1 rebuy na osobę, później może add-on to wychodzi dużo żetonów dla późniejszej gry, w ogole nie wiem skąd ty to wziąłeś że będzie festiwal all-inów ostatnio żeście siedzieli na 2-3 bb i jakoś graliście jeszcze nie wiem ile bo zdążyłem jeszcze zagrać cash i pojechać do domu, a wy dalej graliście , i nie mów, że to była inna gra, nikt nie chce płacić 20zł grając z niczym all-iny jakoś nie widzi mi się to na naszej lidze.

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Ja nie napisalem, gra sie szybko skonczy, gdzies ty to wyczytal? Chodzi mi o to, ze ze stackiem 2000 podczas fazy re-buy bedzie all-in za all-ine'm lecial Ale moze mi sie tylko wydaje, z reszta dogadamy na miejscu wszystko.

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    stargard szczecinski
    Posty
    19
    Ja optuje za system: 1 rebuy w wysokosci buyin'u przez caly czas trwania turnieju a kase z rebuy'a podzielic tak jak z buyin'u.