Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Ogólnie w temacie plany i oczekiwania2010 napisalem ze chce zrobić 300$/600$/900$ zysku w poksa w jeden miesiąc Nie mam fioletowego pojęcia jak to zrobic wiec chce chcociaz te 300$ i jak to mi sie uda to juz bede happy dlatego proszę was o pomoc,nie chce zeby ktos lowil za mnie ryby chce tylko wedkepodpowiedział w co powinienem gracogolnie zeby bylo latwiej przybliże siebie jako "gracza" pokerowego

    W pokera gram od roku,TYLKO na pokerstars(nie wiem czemu tak wyszło,wydawał mi sie to taki sofisticated room i jakos mi sie spodobaloNie przeczytałem ani jednej pokerowej książki(kupiłem sobie harringtona TOMI ale tam jest tyle stron że ciężko mi to idzie,wszystko co ogarniam to zasługa tv,youtube,no i tego forumpierwsze $ zdobyłem we frellorach,oczywiscie raz dwa je przegrałem,potem kilka wpłat po 10$ i same plecy,w końcu zacząłem grać DON-y za 1.10 potem za 5.20 i doszedłem do 70 -80 $.Od razy WYPŁATA i allegro mojeKilka rzeczy z Allegro zawdzieczam tym DOnom ale szybko mi sie znudzilo to murowanie i zaczalem grac sit&go za 1.10(45 i 90 graczy) chyba nawet udało mi sie raz czy dwa wygrać...Biore udzial w wiekszosci turniejów dla polakow,czest jak mam troche hajsu na PS to gram MTT najczesciej za 3,30 lub 5.50 choc zdarzylo sie 16.50 bez sukcesow niestety

    Moim największym sukcesem jest to że patrząc na bilans wpłat i wypłat za 2009 rok jestem do przoduZłożyło się na to:
    -Gra w Donach za 5.20(multitabling) czasem 10.40(grałem ich tyle ze nawet udalo mi sie koszulke PS zamowic
    -Wyeliminowanie Janiaka z Malemana(zadziwiajace ze wiele osob jak cos wspomne o pokerze to mowi YHYM i praktycznie nie słucha a jak mowie JANIAK to taaaa..naprawdeeeeee ten z CO ZA TYDZIEN...)
    -2 miejsce w 7.70 180players(turbo)
    -2 miejsce w 4.40 180players( i kilka FT)
    -sporo FT w 2.20 180players(turbo) w tym chyba ze trzy 2 miejsca.
    -kilka dojść do miejsc płatnych w MTT(niestety 0 FT,najblizej bylem takim smiesznym turnieju za 5$ gdzie rosnie ante tylko ale odpadlem 16chyba).
    -Aaa no i nie umiem grać HU w tym za 7.70 miałem goscia na widelcu (o wieleeeeeeeeeee większy stack) ale popełniłem tyle błędów że nawet ten kolo powiedział po turnieju że to ja mu oddalem to zwyciestwo

    Mam 20 lat,mnóstwo wolnego czasu,jestem półrpfesjonalnym piłkarzem,3 razy w tygodniu trening,w styczniu zaczyna sie okres przygotowawczy wiec bede tyrał 2 razy dziennie przez 5 dni w tygodniu, i tak przez 2 tygodnie więc tu raczej odpuszce to grindowanie ale poza tym okresem, to nocami moge spokjnie sobie grac w poksa(22-04 rano) a to dlatego ze jako półprofesjonalny pilkarz mam zalatwioną robotę przez klub którą wykonuje siedząc w domu przed kompem(jestem "księgowym":P dostaje 100000kartek i sprawdzam czy sie wszystko na nich zgadza,a właściwie pan Exel a nie ja(dzieki Bogu ze nie uciekalem z inf) wiec spac moge do14
    W dni które nie mam treningu mogę grać nawet w dzien w poksa allleee wydaje mi sie ze nie powienienem jako poczatkujacy az tak duzo grac do tego nie lubie w ciagu dnia siedziec w domu

    REASUMUJĄC
    Jak myslicie ile czasu dziennie powinienem grać,w co i jak,na jakie stawki,jaki potrzebuje bankroll itd aby osiagnac swoj goal

    z góry dzieki za pomoc no i jesli założyłem ten temat w złym miejscu to przepraszam ale wydało mi sie najodpowiedniejsze
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 04-01-2010 o 16:50

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cash nl4 @ party poker, stoliki dla poczatkujacych, granie ABC:



    - żadnego 2nd barrelowania
    - żadnego floatowania
    - żadnych restealów

    Możesz zaczac od 50$, graj 8 stolików 3-4h dziennie.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 17:01

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    nie umiem grac cashówek kompletnie
    15 dni i 300$?!?!? nie mam pytan

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nl10sh boss media, 50k rozdan w miesiacu i masz z samego rake ok. 250. wiec wystarczy nie przegrywac i swoj cel osiagniesz.
    a na nl10 to ciezko jest przegrywac
    ewentualnie jak nie masz rolla to mozesz zaczac od nl4.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    [QUOTE=anoxic;328713]
    - żadnego 2nd barrelowania
    - żadnego floatowania
    - żadnych restealów

    QUOTE]

    a po polsku???

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Zagraj 5 tys. rak na swoim pokerstars na nl2-nl5 i podeślij mi je.

    Za jakas symboliczna opłata przeanalizuje je dokładnie i powiem Ci co i jak zmienić żeby wygrywać na micro. Nie jestem żadnym autorytetem (broń boże), ale uważam że mogę przekazać "system" niszczenia takich stawek.

    Olej MTT od razu. Tam nigdy nie wygrindujesz kasy o której piszesz. Micro MTT to ruletka.

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    nl10sh boss media
    Dla kogoś kto zaczyna grać cashe SH to nie jest dobry pomysł. Zdecydowanie full ring.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 17:09

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Też nl10 boss. Ja grałem 4 stoły po 4 h dziennie. Grając na poziomie 5BB/100 masz koło 400 E na miesiąc z gry jeśli ugrasz 40k rąk. Przy rakebacku 60% masz dodtakowe 250-300 E. Gwarantuje ci, że kolesie którzy tam wygrywają tez są słabi w cashówki, tylko że jest dużo takich co są jeszcze słabsi.
    Twój post anoxic jest świetny. Dodam że wiedze którą chcesz przekazać za symboliczną opłatą, można zdobyć na każdym portalu pokerowym i pewnie zawrze sie ona w 3 zdaniach. Oczywiście możesz tez zrobić jak prywatny lekarz, do którego przyjdziesz ze skręcona kostką. 30 minut rysunków i bełkotu, który można zawrzeć w 2 zdaniach. Zdrowy rozsądek, cierpliwośc cierpliwośc i jeszcze raz cierpliwość. Tak jak pisał anoxic, rzadnyego fancy play. Jeśli ktoś sam tego nie zrobi, to nawet najlepsze wskazówki nic nie pomogą. Przecież to nie jest kwestia rzadnego "systemu", czy wiedzy. Wiedzieć co zrobić, a wiedzieć jak to dwie różne rzeczy. Najważniejsze jest ogranie i orientacja w rozgrywce, suche info nic nie da.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 04-01-2010 o 17:28

  8. #8
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Zagraj 5 tys. rak na swoim pokerstars na nl2-nl5 i podeślij mi je.

    Za jakas symboliczna opłata przeanalizuje je dokładnie i powiem Ci co i jak zmienić żeby wygrywać na micro. Nie jestem żadnym autorytetem (broń boże), ale uważam że mogę przekazać "system" niszczenia takich stawek.

    Olej MTT od razu. Tam nigdy nie wygrindujesz kasy o której piszesz. Micro MTT to ruletka.



    Dla kogoś kto zaczyna grać cashe SH to nie jest dobry pomysł. Zdecydowanie full ring.

    Myślę że wielu na tym forum przeanalizuje Ci twoje rozdania za darmo ( jak coś PM ).Spróbuj grać może sity 1,2usd na 18-90 osób na PS .Sprawdz jak ci to idzie; graj z 9 na raz = odpadniesz ,odpalaj kolejny.W zasadzie graj ABC , premium hands a w późnym etapie nie daj sie wyblindowac (graj o co najmniej top 3 a nie o doczłapanie do kasy.) Wot i cała strategia.Powinno Ci się udać osiągnąć twój cel .

    Jak chcesz cash to krótkie stoły to wcale nie jest zły pomysł . Poziom niski a w przeciwienstwie do bezmyslnego tłuczenia FR uczą myślenia,agresji "czucia gry" czy tez gry z pozycji.
    Na tych stawkach powinienes Sobie poradzić, a zawsze gra krótkich stołów rozwinie cie pokerowo i awansujesz na wyzsze stawki ( przeciez nie zawsze będziesz piłkarzem/księgowym )

    A w ogóle fajnie się twoją life-story czytało

    Ad Anoxic - a poza tym uważam ze twoja stopka jest zenująca.

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    Ad Anoxic - a poza tym uważam ze twoja stopka jest zenująca.

    pzdr
    A myślisz że mnie obchodzi co ty uważasz?

    A jeśli chodzi o te 5k rak to miałem na myśli kompleksowe przeanalizowanie + konsultacje na gg, a nie porady typu "staraj się więcej to i to..." , "zwracaj uwagę na to i na to" i koniec.

    Ale skoro jesteś w stanie to zrobić za darmo to śmiało, ja się nigdzie nie pcham


    Wojtek_112: zawsze chodzę do lekarzy prywatnie Poza tym prócz podstaw które można znaleźć wszędzie chyba trzeba jeszcze kilku innych rzeczy żeby niszczyć dane stawki, adjusting, table selection, dobrze ustawione statsy w HUD'zie no ale ja się nie znam to już sie nie odzywam.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 17:44

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    [QUOTE=anoxic;328738]A myślisz że mnie obchodzi co ty uważasz?

    heh. doskonale wiem że to cie w ogóle nie obchodzi.To jest powiedziałbym nasza cecha narodowa- nie zwracanie większej uwagi na swoje zachowanie. Od śmiecenia w parku przez picie alkoholu na dworcach , noszenie skarpetek do sandałów do ustawiania żenujących stopek-" bo nic mnie nie obchodzi co inni o tym uważają". Poznałbym po tym polaka na końcu świata .

    eot pzdr