Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 120
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    nie umiem grac cashówek kompletnie
    15 dni i 300$?!?!? nie mam pytan
    nl10, flip
    nl25 flip
    nl50 flip
    nl100 flip
    nl100 flip

    300$

    run good gl

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    słyszałem ze jak się przekroczy 1500 postów to juz można coachingi proponować

    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Z jednej strony typowo polskie naskoczenie na kogos kto probuje zarobic pare groszy (ah ta nasza "rodzima" zazdrosc) co wyglada troche smiesznie przyrownujac do takiego forum jak 2p2 gdzie w sekcji coaching nie widzialem takich sytuacji nigdy (mieszanie kogos z blotem/dyskredytowanie bez sprawdzenia na wlasnej skorze tego co oferuje).
    Karlos przeczytaj to sobie jeszcze raz i powiedz mi gdzie tu jest to mieszanie kolegi Anoxica z błotem i naskakiwanie na niego?

    Po drugie to nie wiem co i komu miałbym tutaj zazdrościć w tej sytuacji

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    nl10, flip
    nl25 flip
    nl50 flip
    nl100 flip
    nl100 flip

    300$

    run good gl
    Kurde to takie proste a ja kombinuję z jakś A-game...

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    działają na mnie jak czerwona płachta na byka?
    byk nie rozroznia czerwonego koloru, on reaguje na ruch plachty i czlowieka

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A myślisz że mnie obchodzi co ty uważasz?

    A jeśli chodzi o te 5k rak to miałem na myśli kompleksowe przeanalizowanie + konsultacje na gg, a nie porady typu "staraj się więcej to i to..." , "zwracaj uwagę na to i na to" i koniec.

    Ale skoro jesteś w stanie to zrobić za darmo to śmiało, ja się nigdzie nie pcham


    Wojtek_112: zawsze chodzę do lekarzy prywatnie Poza tym prócz podstaw które można znaleźć wszędzie chyba trzeba jeszcze kilku innych rzeczy żeby niszczyć dane stawki, adjusting, table selection, dobrze ustawione statsy w HUD'zie no ale ja się nie znam to już sie nie odzywam.
    na nl4 albo nl10 ?

    no wymiekam :P

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Heh, kolego polko, to że grasz dużo wyżej niż nl4-nl10 to nie znaczy że na tych stawkach nie ma sensu używać HUD'a. Po pierwsze należy sobie wyrabiać nawyki, patrzeć na konkretne staty, grać pod dany styl który reprezentuja oponenci.

    Po drugie na micro też sa "regsi", rake back prosi, mega nity 8/4/2 z 3betem 0,8% i sadzisz że gdy otwierajac 4bb majac na ręce KK i dostajac duży 3bet od takiego gracza HUD nie pomoże podjać lepszej decyzji niż brak HUD'a?

    Bo mnie się zdaje, że pomoże.

    Zupełnie nie wiem czemu traktujecie micro jak coś innego niż wasze mega wysokie stawki. Czemu na niskich levelach gracze nie maja sobie podwyższać winrate używajac HUD'a? No i jak napisałem stosujac HEM/PT oswajaja się z nim co bardzo im pomoże gdy dotra do NL50+. Najlepiej zaczać już teraz, od NL2.

    Ja grajac ten challenge z Mosznikiem na NL4 miałem ustawione:
    VP/PR/AF/3bet pre/call 3bet pre/4bet pre/cbet flop/call cbet flop
    att to steal/fold sb to steal/fold bb to steal/w$sd/total winnings

    i często zdarzało się nawet na tak super żałośnie niskim levelu że dzięki HUDowi podejmowałem lepsze decyzje co pozwoliło mi osiagnac wysokie winrate.
    Na gościa z cbetem 100% można grać c/r flop z air, na gościa z bardzo niskim 3betem można pasować JJ pre, na gościa z 100% fold sb/bb to steal można dużo dużo kraść, natomiast na gracza z 50% fold sb/bb to steal już w ogóle nie kradniemy.
    Na gościa z AF=4 możemy grać call down z 2-3 para. I wiele wiele innych. Pomaga to w grze? Pomaga.

    Nie rozumiem, uważasz że to wszystko jest niepotrzebne? Dlaczego? Skoro pomaga to wyrywać więcej pieniędzy to chyba wszystko jest ok, nieprawdaż?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 23:06

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Po drugie to nie wiem co i komu miałbym tutaj zazdrościć w tej sytuacji
    czego

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    ja akurat w ogole nie uzywam zadnych HUDow itp, no ale to akurat nieistotne ;]

    moim zdaniem na micro stawkach jest na tyle kiepski poziom ze wspieranie sie hudami nie ma wiekszego znaczenia(moze jakies male)

    a po 100 rozdaniach na stoliku z graczem 8/4/2 itp. to i bez huda bede wiedzial, ze jest nitem i ze 3bet cos oznacza

    a tak w ogole to wydaje mi sie, iz na poczatku pokerowej kariery lepiej samemu probowac okreslic style gry przeciwnikow, jakies betting paterns, czas podejmowania decyzji itd. itp. bo to sie naprawde moze przydac w przyszlosci - zwlaszcza jak grasz z kims kogo nie masz w bazie badz masz mala probke

    sorki za offtop - juz nic nie mowie ;]

    p.s.

    szadinho sprobuj cashe micro jak Ci radza chlopaki wyzej, cashowki to podstawa, z turniejow nie wyzyjesz raczej

    pzdr

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    byk nie rozroznia czerwonego koloru, on reaguje na ruch plachty i czlowieka
    Przenośnia ...

    Chore podejście, im niższe stawki tym więcej hud pomaga!

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta

    a po 100 rozdaniach na stoliku z graczem 8/4/2 itp. to i bez huda bede wiedzial, ze jest nitem i ze 3bet cos oznacza

    a tak w ogole to wydaje mi sie, iz na poczatku pokerowej kariery lepiej samemu probowac okreslic style gry przeciwnikow, jakies betting paterns, czas podejmowania decyzji itd. itp. bo to sie naprawde moze przydac w przyszlosci - zwlaszcza jak grasz z kims kogo nie masz w bazie badz masz mala probke
    Wszystko to co piszesz - pełna zgoda, jeśli mówimy o graniu max 4 stolików.

    Jeśli mówimy natomiast o multitablingu, to nie zauważysz że gość gra 8/4/2 bez HUD'a i możesz podjac zła decyzje tracac bi stackujac sie z AK/QQ na tego gracza preflop.

    Jednak jeśli chodzi o zaczynanie przygody z cashówkami to faktycznie lepiej rozegrać trochę rozdań bez huda, na 1 czy 2 stołach i poćwiczyć ready. Zgadzam się.


    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    Chore podejście, im niższe stawki tym więcej hud pomaga!
    Nie no, ale to już jest bzdura :P Mnie na NL25 HUD pomaga o wiele bardziej niż pomagał na NL4.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 23:15