Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Po cholerę robisz offtopic? Poza tym przejrzałem twoje posty i widzę że mimo iż masz bardzo mało postów to zdarzyłeś się w kliku do mnie przypieprzyć. Widocznie masz jakiś problem do mnie więc musiałeś się przyczepić do niczemu niewinnej stopki, która nawiasem mówiac jest cytatem usera innego forum pokerowego.

    eot

    btw. może jesteś jakimś wielkim fanem limpowania? Nie wiem nie wnikam. Nie odpisuj.

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Po cholerę robisz offtopic? Poza tym przejrzałem twoje posty i widzę że mimo iż masz bardzo mało postów to zdarzyłeś się w kliku do mnie przypieprzyć. Widocznie masz jakiś problem do mnie więc musiałeś się przyczepić do niczemu niewinnej stopki, która nawiasem mówiac jest cytatem usera innego forum pokerowego.

    eot

    btw. może jesteś jakimś wielkim fanem limpowania? Nie wiem nie wnikam. Nie odpisuj.

    O! pewnie że odpisze.Naprawdę wolę by ten off topic skonczył się moim postem .

    Forum przeglądam codziennie w zasadzie , ale rzadko mam ochotę coś napisać .Wybacz nie przejrzę mądrości zawartych w twoich 1500 postach.Że kolejny raz przypi.... sie do twoich wypowiedzi/hmmm może "mądrości" w nich zawarte działają na mnie jak czerwona płachta na byka? Jeszcze nie dawno pamietam jak pytałes o jakies rozdanie w omahe - twoje załozenia były fishowate i całkowicie błedne -lepsi gracze bodajze Bocian wyjasnili ci sprawę .A teraz chcesz dawać płatne porady ?Bez komentarza.

    pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    słyszałem ze jak się przekroczy 1500 postów to juz można coachingi proponować

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    OMG... Nie chcę dawać żadnych płatnych porad, chciałem po prostu przeanalizować rozdania kolegi, zobaczyć jak gra drawy, niskie pary, overpary, sety i skonfrontować to z warunkami jakie panuja na nl4 na którym wyciagam dobre winrate. Równiez poradzić na co zwracać uwagę w HUDdzie, być może zobaczyć jakas sesje kolegi.

    To jest trochę pracy, jeśli zamierzasz to wszystko zrobić za darmo to prosze, ja pisałem że nigdzie się nie pcham.

    Pisałem również, że nie jestem żadnym autorytetem, ale coś tam o graniu na micro stakes wiem. Nie ma tutaj wielu ciężkich spotów grajc A-game, nie ma żadnego fancy play, wsyatczr kosić fishów z kasy. Nie mniej jeśli ktoś dopiero zaczyna to przyda mu się trochę wskazówek, bo można wygrywać grajc na 2bb/10 a można grać na 12bb/100.

    A rozdanie o którym mówisz dotyczyło PLO i faktycznie rozegrałem rękę źle, tylko nie wiem co to ma do rzeczy.

    Dobrze, wycofuję się z propozycji pomocy, możesz sam charytatywnie przyjać kilka tysięcy rozdań kolegi i poświęcić przynajmniej godzinę czasu na ich dokładn analizę oraz druga godzine na wyjaśnienie koledze leaków. Skoro jesteś fundacj charytatywna to czemu nie.


    I nie odpisuj mi już na mój post.

    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    słyszałem ze jak się przekroczy 1500 postów to juz można coachingi proponować
    Co to ma wspólnego z coachingiem? Symboliczna opłata była by za te kilka godzin pracy nad HH... Zabawne jest to jak się czepiacie sugerujac że można to zrobić w 10 minut. Można? Nie wydaje mi się.

    Chętnie się dowiem jak w 10 minut przeanalizować 5k rozdań pod katem grania overpar, drawów, setów, pod katem betting paterns, grania na poszczególnych streetach. Potem tę cała analize ładnie upakować we wskazówki do kolegi oraz doradzić na temat statów na które należy zwracać uwagę na micro stawkach.

    Jeśli dla was serio jest to 10 minut roboty.... to pogratulować profesjonalizmu :P

    No ale wy wiecie lepiej to zróbcie tę cała robote za darmo skoro wam się nudzi :O


    Gdybym ja szedł na nl50 i ktoś by zaoferował przejrzenie moim rozdań za symboliczna kase, a ten ktoś byłby wygrywajcy na danym leveleu (i nie musiałbyć to jakiś niszczyciel) to czemu miałbym nie skorzystać? Nie kumam. Pewnie że bym zapłacił. Ten ktoś nie musiałby być niszczycielem nosebleedów żeby dobrze mi wytłumaczyć leaki na nl50.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 04-01-2010 o 18:52

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    bardzo polprofesjonalnie widze przyslosc polskiej pilki nożnej...

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Rozbawil mnie topic.
    Z jednej strony typowo polskie naskoczenie na kogos kto probuje zarobic pare groszy (ah ta nasza "rodzima" zazdrosc) co wyglada troche smiesznie przyrownujac do takiego forum jak 2p2 gdzie w sekcji coaching nie widzialem takich sytuacji nigdy (mieszanie kogos z blotem/dyskredytowanie bez sprawdzenia na wlasnej skorze tego co oferuje). Z drugiej strony powaznie brzmiace porady anoxica w szukaniu mega leakow na nl 4 czy cos w tym stylu. Sorry jak ktos sam nie potrafi dojsc do tego jak wygrywac na tych stawkach w ogolnie nie powinien myslec powaznie o pokerze.

    Keep it going

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W zasadzie masz rację Karlos
    Nie miałem jednak na myśli żadnych mega leaków, tylko po prostu wskazówki i porady żeby się adjustnac pod dany limit, gdzie się gra inaczej niż np. na nl50 czy nl2000.
    Napisałem tak dlatego że kolega OP napisał, że nie potrafi grać cashówek.

    Człowiek chce dorobić za parę godzin pracy to go od razu besztaja. No nic, zapomnijmy o tym.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    po pierwsze fajny avatar anoxic no i dzieki za chęć pomocy
    po drugie naprawde kłótnie i dogryzanie nawet któe nie dotyczą mojej osoby tylko zniechęcą mnie do osiągniecia tego 300$
    po trzecie zoltan jak napisze autobiografie rozumiem ze kupisz
    po czwarte nemezis masz 100% racje, w polsce jest podział na kompletna amatorka - COŚ - ekstraklasa
    po piąte przechodząc do meritum z tego co ogarnalem wiekszosc z was mowi ze cashowki sa najlepsze itd. w sumie tez slyszalem ze najlepsi, turnieje itd graja dla zabawy a na cash games zrabiaja na ferrarki bentleye itd.

    stąd kilka pytań czy naprawde nawet koles taki jak ja który nigdy nie grał cashówek ma szanse na 300$ w miesiąc???
    która opcja poza cashówkami jest najlepsza???
    Jaki bankroll powinienem miec zeby grać tak na lajcie te cashowki???

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    stąd kilka pytań czy naprawde nawet koles taki jak ja który nigdy nie grał cashówek ma szanse na 300$ w miesiąc???
    która opcja poza cashówkami jest najlepsza???
    Jaki bankroll powinienem miec zeby grać tak na lajcie te cashowki???
    Może nie w pierwszym miesiacu, ale w drugim czy trzeciem miesicu gry da się na lajcie.

    30bi per level, bankroll management jest najważniejszy. Nie możesz być zbytnio zwiazany z kasa która masz na stole, toteż odradzam granie underrolled, gdyż tam każdy bad beat będzie Cię tiltował i możesz być busto dość prędko.

    Traktuj kasę jako zwykłe żetony. Żeby tak grać trzeba mieć ciut więcej bi per level. Ja stosuję 40 bi na level.


    Ale na poczatku na pewno nie będzie multitablingował, więc możesz stosować bardziej liberalny bankroll management. Spokojnie z 50$ możesz zaczać NL2 a z 80$ NL4.

  10. #20
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Ile ja dolców przesrałem stawiając sobie short-termowe postanowienia (w stylu 20$ daily czy 100$ do końca miesiąca). Graj swoje, wyniki same przyjdą.