Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120
  1. #111
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a kiedy jest ta satelitka???i gra ktos z was w tyc turniejach tygodniowych dla silverow???
    Ja ostatnio miałem grać, ale nie zagrałem bo mi neta wcięło.
    A jutro to zobaczę czy zagram. Nie wiem czy jest sens, bo turniejów raczej nic nie gram, więc i tak pewnie nic nie zdziałam.

  2. #112
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    yhym 22.30 SOBOTA juz gram na pewno
    choc bede kombinowal

  3. #113
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeszcze ewentualnie możesz grindować stepy.
    Za 300$ możesz zagrać 35 stepów 1, późniejsze stepy będą wyglądać podobnie do Donów (tylko będą trudniejsze :P)

    może uda Ci się dostać np. do stepu 5 czy 6 i wygrać grubą kasę

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    a i o co chodzi w tych stepach???

    szczerze to chyba odpuszcze sobie SM bede dalej sobie grindowal DONy no i zostawie sobie hajs na arcyciekawie zapowiadające sie ligi Pokerzysta.pl na PS

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Stepy na PokerStars - Pokerstars news - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live

    generalnie chodzi w nich o zajmowanie miejsca 1-2 ale miejsca 3-5 to nie jest zostanie z niczym tylko powtórka

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    kurcze dzieki za info
    ale to za duzo motania troszke

    pewnie poziom troszke spada na tym ept skoro coraz wiecej osob moze przez takie rzeczy sie zakwalifikowac,,,istnieje jeszcze jakis turniej (ale POPULARNY z dosc duzym fieldem) na swiecie w ktorym graja sami prosi i nie ma zadnych kwalifikantow z neta???

  7. #117
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    heh, chcialbym zeby wrocily czasy kiedy bylem w stanie tak sie podniecac pokerem jak szadinho. mowie to z bardzo pozytywnym wydzwiekiem, bez zlosliwosci

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    kurcze dzieki za info
    ale to za duzo motania troszke

    pewnie poziom troszke spada na tym ept skoro coraz wiecej osob moze przez takie rzeczy sie zakwalifikowac,,,istnieje jeszcze jakis turniej (ale POPULARNY z dosc duzym fieldem) na swiecie w ktorym graja sami prosi i nie ma zadnych kwalifikantow z neta???
    a kwalifikant z neta nie może być prosem?

    Na WPT i EPT poziom jest dość wysoki, nie mniej i tu i tu spotkasz bogatych biznesmanów którzy wkupują się żeby pograć sobie dla rozrywki. Tacy gracze mają słabe pojęcie o strategii, więc ci wszyscy kwalifikanci z neta są od nich po prostu lepsi.

    Najwięcej prosób gra w turniejach high rollers. Np. 50k$ HORSE na WSOP.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-01-2010 o 22:07

  9. #119
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    heh, chcialbym zeby wrocily czasy kiedy bylem w stanie tak sie podniecac pokerem jak szadinho. mowie to z bardzo pozytywnym wydzwiekiem, bez zlosliwosci
    wlasnie balem sie ze przez to grindowanie bede rzygał na widok lobby pokerstars ale na szczescie tak sie nie stalo

    i nawet jakby to bylo zlosliwe to bym sie nie obrazal bo ogolnie ja w zyciu jestem taki dzieciak troche jeszcze jara mnie wszystko, ciesze sie z kazdej nawet malej rzeczy ktora mi sie uda(poza pilka)...moze dlatego jestem happy

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    a kwalifikant z neta nie może być prosem?

    Na WPT i EPT poziom jest dość wysoki, nie mniej i tu i tu spotkasz bogatych biznesmanów którzy wkupują się żeby pograć sobie dla rozrywki. Tacy gracze mają słabe pojęcie o strategii, więc ci wszyscy kwalifikanci z neta są od nich po prostu lepsi.

    Najwięcej prosób gra w turniejach high rollers. Np. 50k$ HORSE na WSOP.
    niby tak ale na pewno trafia tam pelno ludzi typu
    przeczytalem 300049494848ksiazek
    zagralem stepy, wygralem
    to moj pierwszy turek live ale bede gral cwaniakejro
    ide do H&M po szara bluze z kapturem
    biore ipoda z lombardu
    okulary kupione nad morzem za 5zl wyciagam z szafy
    i ooooo ja wielki prosss

    bo mase takich ludzi widzialem przegladajac filmiki z polskich turniejow live unibet i PS...

    zreszta chyba prosi nie lubia ludzi typu ten drwal co w ME zajal 2 miejsce...oooo nawet jak jest to ME to pokazuje sie czasem tablica z chip countem TOP NAME PROSOW czy jakos tak

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    lol polak 2 w SM

    wiedzialem ze cos mnie ciagnelo do tego SM