Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 96
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    I co najwazniejsze RB nie jest placony 'bokiem' np na netka czy MB co jest dosc popularne w innych sieciach... (kasa wyplywa poza pokerownie zamiast w niej krazyc)
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Poza tym dla mnie istnieją też inne kryteria wyboru pokerowni niż tylko procent bezpśredniego lub pośredniego RB. O ruchu wpomniałem już wcześniej ale dla mnie bardzo istotna jest też wiarygodność.
    Mnie także interesują inne kryteria. Gram na Betfriends na iPoker:
    - Żadnych bonusów pod stołem. Wszystko normalnie, jawnie, na konto na Betfriends.
    - Ruch w zupełności wystarczający na moje potrzeby.
    - Nigdy żadnych problemów z wiarygodnością. Płatności błyskawicznie, kontakt z managerem doskonały.

    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    jakiś bonus od czasu do czasu.
    Boooonusss??? Korzystasz z bonusa, który jest dla Ciebie tak bardzo szkodliwy??

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Nie no jdx, muszę przyznać że mnie zdziwiłeś negatywnie. Piszesz, że dbasz o swój interes a na fulltilcie nie masz rakebacku. Czyli sam sobie obcinasz kilka ptbb/100. No chyba, że to jakaś forma protestu przeciw temu złu. Ja gdyby nie bonusu i rakeback nigdy nie zaczął bym grać w texasa online a jakbym zaczął to już dawno bym skończył. Jest wolny rynek, tak czy nie? Jak zarabiam na jakimś graczu 1000E i chce mu oddać 800E to to jest moja sprawa. Widocznie mam w tym interes (200E). I pokertexas se może pisać co chce, a że przytacza tak głupie argumenty to tylko sami się ośmieszają. Nie wiem czy wiesz jdx, że rake zabiera mi (22/18) do nl20 włącznie około 6ptbb/100. Na wyższych stawkach spada to do 3ptbb na nl100 i 2ptbb na nl200. Wyżej nie grałem. Jak napisał kiedyś Tomson wynik 3ptbb na nl100 to już jest bardzo dobry wynik. Czyli dokładnie tyle ile zabiera rake. Room oddaje mi jakieś 1,5-2 ptbb i dla mnie jest to kwota nie do pogardzenia.
    Rake jest złodziejski - jest to rodzaj pewnej zmowy cenowej, gdyby był niższy to rakeback by nie miał znaczenia. Tylko teraz niższy rake pomaga wszystkim graczom. Tym którzy generują 100E raku miesiecznie i tym ktorzy generuja 20 000E miesięcznie dokładnie w ten sam sposób. Według mnie logicznym jest że Ci którzy robią więcej dla danego roomu muszą miec od nich lepszą ofertę. Mi się wydaje że Ty jako gracz weekendowy chciałbyś być tak samo traktowany jak full time pro, którzy grają minimum 8h dziennie, a to według mnie niesprawiedliwe. Zapewne masz inną pracę w tygodniu, ale niektórzy postawili na pokera i według mnie nie ma w tym nic dziwnego, że dostają więcej. W moich oczach ludzie którzy grają dzień w dzień po 10h na 8 i więcej stołach i dobrze na tym wychodzą zasługują raczej na szacunek niż potępienie jak każdy kto jest dobry w tym co robi. Spróbuj tak przez tydzień, zobaczymy jak Ci będzie szło. Np wyczyn Wojtasa na PSie robi na mnie wrażenie niezależnie od tego jak na tym wyszedł finansowo, ale chyba nieźle.
    Podsumowując, więc każdy orze jak może. Ja osobiście uważam, że najsprawiedliwszy jest system naliczania vipów jak na entraction (uwzględniający wkład do puli) i dlatego tam gram, ale jest wolny rynek i jak jakiś room wymyśli, że wszystkie vipy ze stołu w danym rozdaniu zbiera UTG to też będzie dobrze - to ich prywatna sprawa.

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta

    Rozumiem, że grasz na WPX. Bo to jedna z najlepszych a być może nawet najlepsza oferta na rynku.

    Poza tym dla mnie istnieją też inne kryteria wyboru pokerowni niż tylko procent bezpśredniego lub pośredniego RB. O ruchu wpomniałem już wcześniej ale dla mnie bardzo istotna jest też wiarygodność.

    jdx
    Nie gram na żadnym WPX, tylko na roomie, który wg pokerscout ma 7 day average: ok. 1500 graczy cashowych (fakt, że taki Party Poker ma średnio 3x więcej graczy, ale z selekcją stolików nie mam problemów), w szczytach prawie 3k cashowców.

    Gram tam od 1.5 roku, co miesiąc regularnie wypłacam, support jest pomocny i wiarygodny. Oprócz tego soft mi bardzo odpowiada. Donków nie brakuje. Czego chcieć więcej?

  4. #64
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ultrainteligentem jest natomiast ten, kto bierze tylko ten jeden czynnik pod uwagę...
    jeden??
    1. Europejczyk
    2. micro/low
    3. nie gra 15 stolow
    4. nie gra PLO/Razzow i innych dziwnych rzeczy

    W pokera gra sie dla pieniedzy, jesli wybiore oferte warta mniej o powiedzmy 1000$ w skali miesiaca/roku to nazwij mnie glupkiem

    ja nie mowie tutaj o samym rb, mowie o grze+rb.

    W "europejskich" roomach poza ipokerem gra jest bardziej loose niz w amerykanskich. Mam grac z lepszymi graczami z gorszymi warunkami rb? glupek jak nic

  5. #65
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Boooonusss??? Korzystasz z bonusa, który jest dla Ciebie tak bardzo szkodliwy??
    Jak jest, to korzystam. Na zadadzie mniejszego zła. To że wolałbym aby programy lojalnościowe wcale nie istniały nie oznacza, że z nich nie korzystam jeśli już istnieją.

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Nie no jdx, muszę przyznać że mnie zdziwiłeś negatywnie. Piszesz, że dbasz o swój interes a na fulltilcie nie masz rakebacku.
    W wyniku "błędów młodości" skorzystałem kiedyś z usług jakiegoś afilliate nie oferującego RB a wiadomo jaka jest polityka FTP. A z drugiej strony to przecież nie pójdę grać na jakimś krzaczorze tylko dlatego, że dają tam wysoki RB.

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz jdx, że rake zabiera
    Wiem. I w odpowiedzi na te winrate'owo-rakebackowe rozważania sugeruję (całkiem poważnie) zmianę gry na PLO. W dodatku grając PLO również można mieć RB.

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Np wyczyn Wojtasa na PSie robi na mnie wrażenie niezależnie od tego jak na tym wyszedł finansowo, ale chyba nieźle.
    No właśnie jego wyczyn może robić wrażenie tylko jeśli uwzględnimy (domyślam się że dużą) kasę i inne korzyści wyciągnięte z programu lojalnościowego. Bo jak się spojrzy tylko na jego wyniki pokerowe na PTR to to przecież dawca jest. A co gry przez 8h na 8+ stołach to wiem że jest to wyczypujące. I to nawet bardzo. Dlatego taką praktykę nazwałbym raczej pracoholizmem. Lub nawet degeneracją. W każdym bądź razie coś takiego IMO zasługuje raczej na litość a nie szacunek. Nie chce mi się szukać linka, ale na 2+2 Wojtasowi raczej nie okazują szacunku, wręcz jaja sobie z niego robią.

    jdx

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Bleight Zobacz posta
    Nie gram na żadnym WPX, tylko na roomie, który wg pokerscout ma 7 day average: ok. 1500 graczy cashowych (fakt, że taki Party Poker ma średnio 3x więcej graczy, ale z selekcją stolików nie mam problemów), w szczytach prawie 3k cashowców.

    Gram tam od 1.5 roku, co miesiąc regularnie wypłacam, support jest pomocny i wiarygodny. Oprócz tego soft mi bardzo odpowiada. Donków nie brakuje. Czego chcieć więcej?
    mniejszy rakeback, zebys mniej zarobil!

    jdx sie przypierdolil do tego WPX i nie moze odpuscic

  7. #67
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Jdx, z czego wynika mniejszy rake w Omaszce? Przyznam, że mnie zaciekawiłeś. W myśl tego, co napisałeś dużo osób na świecie zasługuje na litość, bo ciężko pracuje po 8h dziennie wykonując wyczerpujące zajęcia.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 06-01-2010 o 14:13

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A co gry przez 8h na 8+ stołach to wiem że jest to wyczypujące. I to nawet bardzo. Dlatego taką praktykę nazwałbym raczej pracoholizmem. Lub nawet degeneracją.
    Srednio ludzie pracuja ok. 170h/month gdy pracuja po 8 godzin dziennie, a jak jakis pokerzysta zagra tyle to juz jest nazywany degeneratem. Do tego nalezy doliczyc dojazdy do pracy itp i wychodzi ponad 200godzin w miesiacu. A zarobi w tym czasie kilka razy mniej niz pokerzysta nawet z nl25 gdyby gral tyle godzin.
    Ale jak kto woli.

    A teraz:
    Idzie do firmy i dostajesz 1500zl.
    Ale obok znajduje sie podobna firma tylko, ze ma trochu gorszy "soft". Zamiast sluzbowej toyoty dostajesz peugota, zamiast nowoczesnych biur z mega drogimi meblami i automatycznymi drzwiami sa normalne meble, drzwi musisz sobie sam otworzyc itp ale oferuja ci 1500+1000zl premii co miesiac.
    I tak samo jest z rb. Moze ps ma lepszy soft niz boss media, moze ps ma lepszy support niz boss media ale mimo wszystko mi sie lepiej oplaca grac na boss medii ze wzgledu na ten rb.
    Ale kazdy wybiera tak jak woli.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 06-01-2010 o 14:34

  9. #69
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Bleight Zobacz posta
    Nie gram na żadnym WPX, tylko na roomie, który wg pokerscout ma 7 day average: ok. 1500 graczy cashowych (fakt, że taki Party Poker ma średnio 3x więcej graczy, ale z selekcją stolików nie mam problemów), w szczytach prawie 3k cashowców.
    Domyśalm się że to Entraction. W takim razie jest to mocno niespójne z tym co napisałeś wcześniej. Bo na Entraction chyba nie można mieć 75% RB a na WPX można.

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Jdx, z czego wynika mniejszy rake w Omaszce?
    Tu nie chodzi o miejszy rake to ten jest zbliżony do holdemowego. Za to osiągalny winrate jest tak pi razy drzwi ze 2 razy większy od holdemowego (nawet uwzgledniając fakt że w omaszce rozgrywa się trochę mniej rozdań na godzinę niż w holdemie).

    jdx

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ciekawe jak go osiagasz skoro nie mozesz sobie poradzic z ludzmi ktorzy utrzymuja sie z rakebacku..