Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 96
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Nit!
    ucze sie! :P

    w pokera gram od 6 miesiecy w zasadzie, do tego nie mam sily spedzac przy tym po 8h dziennie... Z czasem bedzie bardziej loose.

    Ostatni miesiac wychodzi mi jakos 21/18 wiec powoli jest coraz lepiej

    W swoich punktach of kors zapomnialem napisac, ze chodzi o NLHE. PLO raczej zrozumiale, ze jest zmuszone do gry w najwiekszych roomach...
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 06-01-2010 o 11:42

  2. #52
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A ja moimi z gry+rakeback, więc co Cię boli?
    Boli mnie to, że gdyby nity nie były promowane przez źle skonstruowane programy lojalnościowe to byłbym jeszcze bardziej zadowolony z wyników mojej gry. Ponieważ nity byłyby zmuszone albo do zmiany zajęcia albo zmiany stylu (tj. poluźnienia) gry - oba rozwiązania są dla mnie korzystne. Ot, dbam po prostu o swój interes. I dlatego, tak jak to już wielokrotnie pisałem, IMO najlepiej byłoby gdyby nie było żadnych programów lojalnościowych tylko jakieś first deposit bonusy dla przyciągnięcia świeżych rybek.

    jdx

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Boli mnie to, że gdyby nity nie były promowane przez źle skonstruowane programy lojalnościowe to byłbym jeszcze bardziej zadowolony z wyników mojej gry.
    Przecież grasz na PS, które nie ma rakebacku, więc nie promuje nitów.

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    JDX metoda contributed (średnio faworyzująca nitów) też Cię tak drażni?

    Osobiście gram na roomie gdzie jest ww. stosowana metoda naliczania rakebacku i musiałbym być nieźle walniętym w głowę gdybym wolał wybrać 15% zwrotu niż 50% lub więcej...
    Ostatnio edytowane przez Bleight ; 06-01-2010 o 12:06

  5. #55
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Przecież grasz na PS, które nie ma rakebacku, więc nie promuje nitów.
    PS ma program lojalnośiowy i używa metody "dealt" a więc promuje nitów. Poza tym obecnie gram na FTP (notabene bez rakebacku). Ale fakt, za tydzień pewnie przeniosę się na PS. A w okolicach wielkanocy na Party albo nitPoker. I tak w kółko.

    jdx

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A po cholerę się tak wiercisz?

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Bleight Zobacz posta
    JDX metoda contributed (średnio faworyzująca nitów) też Cię tak drażni?
    Mniej, ale drażni. Jestem głęboko przekonany, że dla mnie najlepiej byłoby gdyby nie było żadnych programów lojalnościowych.

    Cytat Zamieszczone przez Bleight Zobacz posta
    Osobiście gram na roomie gdzie jest ww. stosowana metoda naliczania rakebacku i musiałbym być nieźle walniętym w głowę gdybym wolał wybrać 15% zwrotu niż 50% lub więcej...
    Rozumiem, że grasz na WPX. Bo to jedna z najlepszych a być może nawet najlepsza oferta na rynku.

    Poza tym dla mnie istnieją też inne kryteria wyboru pokerowni niż tylko procent bezpśredniego lub pośredniego RB. O ruchu wpomniałem już wcześniej ale dla mnie bardzo istotna jest też wiarygodność.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A po cholerę się tak wiercisz?
    a) ruch na stołach się zmienia, tzn. w jednej pokerowni ruch na danych stawkach maleje a w innej rośnie,
    b) z nudów,
    c) jakiś bonus od czasu do czasu.

    jdx

  8. #58
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    no nie przesadzajmy, na PS SN to juz calkiem niezle profity z klubu VIP...

    I wez pod uwage JDX ze gdyby nie te programy lojalnosciowe to Twoje rybki pewnie by wyplywaly

    A sposob naliczania RB mi wisi i powiewa mysle ze oferty FTP / PS sa calkiem fajne. I co najwazniejsze RB nie jest placony 'bokiem' np na netka czy MB co jest dosc popularne w innych sieciach... (kasa wyplywa poza pokerownie zamiast w niej krazyc)

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    to GLUPEK, bo jak inaczej mozna nazwac czlowieka, ktory bierze 15% zamiast 50%?
    Ultrainteligentem jest natomiast ten, kto bierze tylko ten jeden czynnik pod uwagę...

  10. #60
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    I wez pod uwage JDX ze gdyby nie te programy lojalnosciowe to Twoje rybki pewnie by wyplywaly
    IMO rybka ma w dupie programy lojalnościowe. Wpadnie, pogra ze dwa tygodnie, przegra $100 (albo $10k) i odpłynie. Na zawsze albo np. na rok. IMO micro/low stakes rybki przyciągają głównie first deposit bonusy. Aczkolwiek fajnie byłoby gdyby przedstawiciel jakiejś pokerowni zdradził jak to jest w rzeczywistości.

    jdx