Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Pytanie ogólne jeżeli posiadamy taki układ nie znamy przeciwników i ktoś wchodzi AI preflop co wtedy robicie? Czy warto ryzykować staka?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    zależy od fazy i głębokości stacka Twojego i rywala, we wczesnej to izi fold (chyba, że to turek z ribajami), im późniejsza faza tym jestem bardziej skłonny na sprawdzenie pusha z AK na random gracza.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Chyba nie chodzi o turek, patrz dział. Ja patrzę na głębokość stacków i na to ile osób jeszcze za mną ma decyzję. Także na to czy przeciwnik pcha AI 3betując czyjeś otwarcie, czy otwiera w ten sposób. Jeśli gra AI z UTG mając 30bb, a ja siedzę na buttonie i widzę same foldy to z radością wkładam stack. Ale raczej nie sprawdzam jeśli ryzykuję 70-100bb, bo jednak nie zawsze masz tego flipa, zwłaszcza jeśli ktoś już wcześniej otworzył albo masz za sobą deep stacki które zawsze mogą obudzić się z dobrą ręką.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Oj nie ma chyba na to złotej recepty. Wiele zależy od typu stolika wiadomo, jeżeli jest to short to call. Jeśli natomiast idzie akcja, że jest to 4bet odpuszczam. Nieuzasadnione AI bardzo często calluję. Walki typu button vs blindy też call.

  5. #5
    Ja mialem sytuacke z AK w reku AI jako shortS gosc mnie sprawdzil z 66 i niestety spakowlem walizki i przy okzji rozje..... kompa. Nie m recepty na takie sytuacje.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Ciocia CoCa Zobacz posta
    Pytanie ogólne jeżeli posiadamy taki układ nie znamy przeciwników i ktoś wchodzi AI preflop co wtedy robicie? Czy warto ryzykować staka?
    z AK zawsze i wszedzie

    poker nie jest po to, zeby minimalizowac ryzyko ale maksymalizowac zysk

  7. #7
    swiete slowa
    przed chwila sytuacja
    ja w reku 99 sprawdzam floop A 9 6
    przeciwnik wchodzi AI ja call
    ma AK i spada mu KK
    Przeciez to jest masakra az mi sie wierzyc nie che to jest chore

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    chore w huj. gdzie to zeby tak bylo!!!!
    jeszcze zeby spadlo A i K to bym zrozumial. ale KK???????? no przegiecie whuj

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Jakie wy pier***** głupoty :/

  10. #10
    Moze i glupoty ale boli jak cholera gdy buduje sie spory stack i traci sie caly w takiej sytuacji