Zobacz wyniki ankiety: Post Roku 2k9

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Śrubka i "trafiaj sety AAA regularnie"

    9 9.09%
  • Bucek 89 i jego namierzanie sie na Porsche z P*

    8 8.08%
  • Struz i jego "wyzwania na pokera gracz amsh"

    32 32.32%
  • Milosz i jego "zdjecie z komentarzem"

    2 2.02%
  • Kurak i jego "obrabianie gały"

    2 2.02%
  • Kirek i jego "oddam w dobre rece"

    1 1.01%
  • MMP i jego demaskacja Alberta Pawłowicza

    0 0%
  • Kejsper i jego zmysł szacunkowy - "4,5%"

    2 2.02%
  • Prawiczek i jego wyznanie milosci Poker Stars (shoutbox)

    20 20.20%
  • Olor i jego "spoko, dobrze rozegrales ta reke"

    23 23.23%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    No, aż sobie sprawdziłem co to ta kuciapa i lol? Kuciapa - Miejski słownik slangu i mowy potocznej Slang młodzieżowy

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    LOL czyli prawiczek to jednak dziewica??? hehe

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Panie i Panowie,

    posty przez Was zebrane są tak na prawdę tym, o czym dobrze pamiętacie, czyli zlepkiem śmiesznych i zabawnych wypowiedzi z ostatniego miesiąca. I jest to całkowicie normalne - nikt za dobrze nie pamięta tego, co napisane było 6 miesięcy temu.

    Jestem przekonany, że gdybyśmy skonfrontowali te 10 postów z innymi, to żaden nie znalazłby się w TOP10.

    Dlatego proponuję zawiesić tegoroczny konkurs i raczej skupić się nad zbieraniem materiałów na porządne przyszłoroczne wybory.

    Może warto zrobić klasyfikację miesiąca, z której np TOP3 awansowało by do całorocznej ankiety. W ten sposób starsze, a często równie dobre bądź i lepsze posty, nie zostałyby zapomniane.

    Abstrahuję tutaj od wypowiedzi Prawiczka, który powinien dostać swoją własną kategorię Oscarową, może o nazwie "Oscarum Wulgarum"

  4. #14
    Przecież przy większości cytatów w temacie http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...oku-2k9-5.html (a we wszystkich moich oprócz Milosza) jest podana data lub odnośnik do tematu. Z nominowanej dziesiątki na 95% tylko twoja nominacja jest z ostatniego miesiąca. 6 z 10 nominacji pochodzi z moich propozycji - nie są one przypadkowe, miałem swoje małe archiwum (choć oczywiście nie twierdzę że czegoś nie pominąłem ale według mnie zdecydowana większość najbardziej śmiesznych/zabawnych itp. postów jest przypomniana w tych tematach)

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    No może... ale bywam na forum praktycznie codziennie i mam świadomość a zarazem niedosyt, iż widziałem masę śmieszniejszych rzeczy niż to, co było nominowane. Nie notowałem tego, nie prowadziłem notatnika, tylko stwierdzam fakty.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    to co? eliminacje co miesiac w kazdej kategorii i top3 (zwyciezca?) przechodzi do rocznego glosowania?

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    No dobrze ale użytkownik roku to jest postać, która się poprostu skompromitowała swoim brakiem wiedzy itp czy osoba, która jest ceniona na forum za dobre analizy i odznacza się tym że pisze mądre rzeczy i w ogóle?
    A czy to forum służy do rozsądnej wymiany zdań i rzeczowej analizy, czy do błazenady?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Czyli te posty zostały wybrane ze względu na ogromną wartość merytoryczną?

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zostałyby, gdyby prawdziwa była opcja pierwsza

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    a, to było podchwytliwe