Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Serie w SNG HU

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Hi,

    Zalozylem temat gdyz wczoraj zdarzyla mi sie seria 15 przegranych z rzedu na jednakowych stawkach... Chcialbym spytac jak to jest u Was? czy zdarzaja sie takie serie? czy tylko ja tak mam Chcialbym zaznaczyc ze gram duzo sng hu i nie jestem graczem poczatkujacym.

    Pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    moim zdaniem tilt

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    hmm w tym sek ze to nie byl tilt...faktycznie moze 2-3 partie zle zagrane, nawet jak bysmy podciagneli do 5 parti to co z pozostalymi 10? czy przegranie jakies 80-90% allinow to tilt?

    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez kepucz Zobacz posta
    hmm w tym sek ze to nie byl tilt...faktycznie moze 2-3 partie zle zagrane, nawet jak bysmy podciagneli do 5 parti to co z pozostalymi 10? czy przegranie jakies 80-90% allinow to tilt?

    Pzdr
    15 troszke odbiega od standardu , ale to nie jest jeszcze jakis dramat .... swojego czasu mialem chyba 23 in a row ....i to w momencie kiedy mialem b dobre wyniki .. ja bym sie nie martwil jesli to jednarozowa sytuacja .....serie 3 blokow / sesji / po 15 loosow / z malymi rodzynkami natomiast juz musi dac do myslenia

    @MrLeb

    Nie koniecznie tilt ... to moze byc zwykla korekta / wariancja ......no chyba ze rzeczywiscie tilt .....ale to wtedy analiza gry ..... kiedy wrzucamy cale siano do puli , jak czesto jestesmy faw itd ....

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Ok, niezależnie od tego czy grasz 2many czy 4many to spora seria. I o ile przy 4manach można jeszcze winić wariancje to jeśli grasz 2many nie winiłbym losu tylko przeanalizował swoją grę. To może być taki sygnał ostrzegawczy.
    Miałem kilka razy dłuższe serie i zawsze słabe wyniki były spowodowane głownie moja słabą grą.

    Pozdro i powodzenia

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Zabawne, ze nikt sie nie spytal ile gier rozegrales...

    Jesli rzucasz moneta, to szansa ze w 15 z 15 rzutow wypadnie orzel to 0.003%

    Jesli rzucisz 100 razy to szansa, ze 15 rzutow pod rzad wypadnie orzel 0.1%
    15 z 1000 rzutow to 1.5%
    15 z 10000 rzutow to 14%

    Jaka jest szansa, ze te 15 przegranych gier to tilt musisz sobie sam odpowiedziec

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez kepucz Zobacz posta
    hmm w tym sek ze to nie byl tilt...faktycznie moze 2-3 partie zle zagrane, nawet jak bysmy podciagneli do 5 parti to co z pozostalymi 10? czy przegranie jakies 80-90% allinow to tilt?

    Pzdr
    podciagniemy do tych 5-ciu i wiemy juz, ze tilt

    a pozostale 10 to po prostu wariancja

    czyli sytuacja jak najbardziej standardowa

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    dokladnie. troche pecha -> tilt -> przez co zle decyzje (oczywiscie nie we wszystkich HU ale w kilku na pewno)

    nie martwic sie, odpalic nastepnego dnia nie myslac o wczorajszym (aczkolwiek wyciagnac wnioski!) i bedzie ok

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    15 HU pod rząd to masakra, weź ty się zastanów nad swoją grą i nie szukaj tutaj dla siebie wytłumaczenia że do dupy graleś :P

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Hi,

    Przez nastepne 2 dni przegralem jeszcze 15 BI ale juz nie tak drastycznie i pod rzad...Teraz zaczynam odkuwac straty..Alliny wygrywam zgodnie z planem i juz jest lepiej, postanowilem tez ze bede mieszal HU z dotychczasowym buy in jak i level wyzszym buy in zeby skorzystac z prawa serii tzn wygrywania wiekszosci allinow.Narazie przynosi to dobre skutki zobaczymy jak dalej..

    Ps. Nie szukam tu wytlumaczenia dla swojej gry. Wiem jak gralem i ja od swojej strony niemam sobie nic do zarzucenia, poprostu chcialem sie dowiedziec jak to wyglada u Was grajacych tez HU sng.

    Pzdr