Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Siatka? Tego się spodziewałem po Tobie

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    witam,

    nie spodziewalem sie az tylu chetnych ;] w pilke tez bym chetnie pogral, pare lat temu mielismy niezla ekipe do gry na bemowie, ale potem kwestia upadla, moze jack daniels to reaktywuje ;>

    W kosza gramy dopiero od nastepnego poniedzialku, skontaktuje sie z chetnymi.

    pozdr
    warsaw

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    heh Warsaw chyba za dużo wypił w sylwestra... co z tym koszem?

  4. #14
    Może zmontujemy też ekipe na piłke w Warszawie?

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    spoko, spoko, zgloszen bylo uzo, ze zaproponowalem greo dwom pierwszym osobom, bo chodzilo tylko o uzupelnienie skladu ;] jezeli bedzie wystepowal problem z frekwencja, to na pewno zglosze sie do kolejnych. A co do pilki - jestem na 1000% za! Zapytam Jacka, moze sie da znowu w tej fajnej hali na bemowie.

    pozdr
    warsaw

  6. #16
    Ja też chce grac na 100%. Mysle, ze ekipa zbierze sie szybko i moglibysmy zaczac grac juz od zaraz, aczkolwiek wolałbym okolice centrum, a nie Bemowo, bo to dla mnie drugi koniec miasta :/

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Podpowiadam, że na Warszawiance są dwa boiska takie same jak na Bemowie, pod balonem. Sam tam gram w lidze i chętnie bym pograł. Niestety za 10 dni wyjeżdzam na długo...

  8. #18
    Jak dla mnie Warszawianka >>> Bemowo. Jestem za.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    uruchomilismy dodatkowy termin kosza - w srody o 2015. Mamy miejsce dla trzech chetnych.

  10. #20
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2
    Jestem zainteresowany terminem środowym, daj znać czy zostałem wybrany w drafcie... PZDR