Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    A Ty, Godziu, przezywasz duchowo kazde z trzech swiat osobno, napinasz w 20 stopniowym mrozie na pasterke, nie bounce'ujesz w adwent, obchodzisz post, piszesz X+Y+Z na drzwiach, poscisz w post i jak Cie najebia w bramie to wracasz i dajesz do polamania druga reke, mam rozumiec...

    Jest dokladnie tak jak MMP napisal, w glowie moich rodzicow nie miesci sie nie obchodzenie tych swiat, wiec przyjde, zjem, posmieje sie i dam prezenty, bo tak robilismy 16 razy zanim dotarlo do mnie, ze jednak nie jestem zwolennikiem czarnych w sultannie, a cala >>wiara<<, przynajmniej w Polsce, to wiecej walkow niz propagowania pokoju i milosci.

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Niewierzący ludzie to w ogóle przeważnie są śmieszni. Nie wierzymy w Boga i jesteśmy zajebiści
    Lol tu żeś przyjebał taaa dokladnie dlatego jestem niewierzący zeby byc zajebisty.

    W sumie to nawet chcialbym byc wierzący. Wierzący mają lepiej, wierzą że po śmierci pójdą do nieba, jak maja problem to pojda sie do kosciola pomodlą, wierza że ktoś nad nimi czuwa, duch święty czy inny apostoł.

    Pewnie lepiej by mi bylo gdybym wierzył... Tylko że ja myśle racjonalnie i to wszystko się po prostu kupy nie trzyma Zgrabnie napisana bajka i tyle

    Btw dzisiaj jest chyba piąta rocznica tsunami. Pięć lat temu ten cały bóg sobie postanowił utopić ćwierć miliona ludzi, z pewnością na to zasłużyli...

    give me a f*ckn break
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 26-12-2009 o 18:20

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    A Ty, Godziu, przezywasz duchowo kazde z trzech swiat osobno, napinasz w 20 stopniowym mrozie na pasterke, nie bounce'ujesz w adwent, obchodzisz post, piszesz X+Y+Z na drzwiach, poscisz w post i jak Cie najebia w bramie to wracasz i dajesz do polamania druga reke, mam rozumiec...
    Różnie z tym bywa.

    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Jest dokladnie tak jak MMP napisal, w glowie moich rodzicow nie miesci sie nie obchodzenie tych swiat, wiec przyjde, zjem, posmieje sie i dam prezenty, bo tak robilismy 16 razy zanim dotarlo do mnie, ze jednak nie jestem zwolennikiem czarnych w sultannie, a cala >>wiara<<, przynajmniej w Polsce, to wiecej walkow niz propagowania pokoju i milosci.
    A Twoi rodzice są wierzący? Bo to wiele zmienia. Śmieszy mnie jedynie rodzina ateistów ubierających choinkę ale wierzącego nie może nic śmieszyć bo jest od razu nazywany katolem. pzdr eot

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Śmieszy mnie jedynie rodzina ateistów ubierających choinkę
    No i bardzo dobrze, śmiech to zdrowie

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    , piszesz X+Y+Z na drzwiach,
    hahaha +1

    Jest dokladnie tak jak MMP napisal,
    tu tez +1

    swieta sa w takiej formie w jakiej sa, bo tak sie po prostu przyjelo. Negowanie tego dla samego faktu, ze nie ma to podloza ideologicznego to zle podejscie do ateizmu, ktory z racji tego, ze sie opiera na rozsadku powinien przyjmowac racjonalne zachowania a obrazenie sie na choinke racjonalnym nie jest
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 26-12-2009 o 18:33

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Jestem wierzący, ale doskonale rozumiem MMP. Co Ci do tego, Godek co sobie ktoś robi we własnym domu? Mogą sobie nawet pięć razy dziennie ubierać i rozbierać choinkę jeśli tak zapragną i np taką tradycję będą podtrzymywać. Wyśmiewając się z innych szkodzisz raczej Kościołowi niż pomagasz... choć może taki jest Twój cel.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a obrazenie sie na choinke racjonalnym nie jest

    +10

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Co Ci do tego, Godek co sobie ktoś robi we własnym domu?
    Ależ mi nic do tego, mi to zupełnie zwisa co kto robi w swoich czterech ścianach. Ale czy nie może mnie śmieszyć wizja ateistów przy stole wigilijnym?

    Królewicz jako jedyny przedstawił sensowny argument nie nadinterpretując tego co mnie śmieszy. Bo w sumie co komu do tego, że mnie śmieszą takie rzeczy a nie inne. Pozdrawiam wszystkich ateistów, święta są więc proponuję chill out.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja sam nie wiem czy wierze czy nie ostatnio co raz mniej
    ale mnie smieszy jedno ze wg religii dinozaurow nigdy nie bylo
    ze dinozaury wymyslono po to by testowac wiare
    Wiec wy zapaleni chrzescijanie wierzycie w dinozaury?

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Oczywiście że nie było, spielberg je wymyślił i podrzucił tu i ówdzie jakiś szkielecik, żeby archeologowie mieli co robić

    Teoria ewolucji to też brednie obv