Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Mam pytanie ile czasu gracie sesje? Zauważylem, że na poczatku gry generuje największe przychody, a z uplywem czasu idzie mi coraz gorzej. Jak to jest u was? Ile gracie sesje , ile przerwy robicie? Jak wyglądaja przerwy czy jest to kawa i papieros czy raczej inaczej. Prosze o wszelkie rady.
    Ostatnio edytowane przez Ciocia CoCa ; 24-12-2009 o 15:29

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Zwykle gram okolo 800-1000 rak na sesje co wychodzi jakies 90 minut (6-8 tables SH).

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    dzisaj gralem sesje 10h bez zadnej przerwy.
    a tak to zalezy czy idzie czy nie
    jak idzie to szybko koncze, jak nie to cza siedziec i odrabiac

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Skoro wydajność ci spada to może zbyt duży wpływ na twoją grę ma świadomość wyniku w sesji którą grasz. A to ile powinieneś grać zależy od twoich możliwości. Skupienie i koncentrację ja potrafię utrzymać przez 2 godziny, po 3-4h włącza się automat zero myślenia, więc musisz to dostosować do siebie. Ostatnio w trakerze przeglądałem to długość moich sesji waha się w przedziale 90-120 minut każda więc jak widzisz w moim przypadku weszło to w nawyk.

    Co do ilości sesji to uważam że granie w poksa więcej niż 4-5h dziennie jest przesadą, ba winrate nierównomiernie rozkłada się w czasie, a pokera sprowadza do uzależnienia a nie ulepszania swojej gry i pokonywania kolejnych limitów.

    Zanalizuj swoją grę i dojdź sam do wniosku dlaczego wydajność Ci spada.

    GTZ kurak napierdalanie od 6 do 16 w wigilię w Poksa ;D
    Ostatnio edytowane przez Jakub W. ; 24-12-2009 o 16:23

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Różnie, wieczorem jak zasiądę to nawet 6-7h z przerwą na kąpiel etc. w dzień mniej, gram 6-8 stołów sh, ostatnio rozgrywałem ok 3,5k handów dziennie.

  6. #6
    ja zauwazulem ze juz po nieco ponad godzinie strasznie spada mi koncentracja
    tak wiec w okresach kiedy chce mi sie w ogole grac, odpalam z 20-25 sng, po godzinie sie koncza, ide sobie zapalic, wziasc cos do picia, moze zjesc i odpalam nastepny blok.
    troszke malo efektywnie pod ezgledem gier/hour wychodzi, ale mam nadzieje ze jak troche do formy fizycznej wroce to tez bedzie mozna dluzsze sesje grac

  7. #7
    optymalnie ok 1-1.5h tak by zrobic 1,5k rak, pozniej, zdecydowanie gorzej sie gra, bo jak zauwazyli moi przedmowcy, nie ta koncetracja, nie te skupienie...

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    20
    Moim zdaniem, to sam musisz znaleźć optymalną długosc sesji dla siebie samego. Niestety, metodą prób i błędów.

    Osobiscie nie gram dłuzej niz 1,5 h, bo po tym czasie zaczyna mi się po prostu nudzic. Otwieram przegladarke,gg, maila... a koncentracja ucieka. To znak, że czas kończyć

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Ja gram do 6 godzin SnG absolutne minimum to 3 godziny - dony po 16t Jesli mam mniej czasu to nawet nie siadam do sng ewentalnei rekreacyjnei cash
    Jem w trakcie ewentualnei szybkie wc Wole grac dlugie sesje bo sie szybciej wyrownuje wariancja i mam zazwyczaj plus z sesji Zreszta nie oszukujmy sie szczegolnie na poczatku przygody czlowiek sie uczy grajac, wiec troche tych godizn na stolach trzeba spedzic by nabrac doswiadczenia i umiejetnosci Kiedys zagralem 4 razy po 4 table sng i bylem zmecozny Po pelnej automatyzacji gry gdzie trudnia decyzja jest raz na pol godziny gra staje sie podswiadoma i duzo mniej obciazajaca

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Ciocia CoCa Zobacz posta
    Mam pytanie ile czasu gracie sesje? Zauważylem, że na poczatku gry generuje największe przychody, a z uplywem czasu idzie mi coraz gorzej. Jak to jest u was? Ile gracie sesje , ile przerwy robicie? Jak wyglądaja przerwy czy jest to kawa i papieros czy raczej inaczej. Prosze o wszelkie rady.
    niektórzy gracze (jak np. ja i najwyraźniej Ty też) potrafią swój własny entuzjazjm z gry w pokera przełożyć na efekty i wyniki ... wtedy cała sztuka polega na tym żeby umieć się tym cały czas cieszyć, a jak wiadomo, kiedy karta nie idzie, to łatwe nie jest oczywiście koncentracja też jest ważna, ale jeżeli np. chodzi o mnie to najbardziej dekoncentruje mnie właśnie posucha w hole cards