Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    turniej deep stack w czechach. koncowka pierwszego dnia. UTG(młody, ogarniający czeski pro) robi 2125(ok. 30k total). (blindy 400/800 a 75 ostatnia minuta). CO-1 call(słaby zawodnik ok. 17k w stacku). ja na btn znajduje KK. Raise 8200. Nagle BB robi flat call mając 23000 total. UTG, CO-1 pas. flop T73 2 piki. BB open all-in... Można z tego jeszcze uciec czy ze względu na pulę się nie da (BB random 15min wcześniej przesadzony do nas nie zagrał dotąd żadnej ręki))

  2. #2
    Przeciwnik dał ci jedyną realną szansę spasowania pary króli i jej nei wykorzystałeś. Z dobrym graczem to jest all-in a ze słabym to jest fold bo może mieć tylko i wyłącznie 2 asy.

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Ja calluję mając świadomość, że najbardziej prawdodobna ręka u gościa to asy. Ale QQ, JJ i AKs też wchodzą w grę - nie chciał się z nimi allinować pre wiedząc, że musisz callnąć, czekał na "korzystnego" flopa.
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 24-12-2009 o 01:49

  4. #4
    Izi call.

  5. #5
    ma flush draw i mu dochodzi.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    call

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Ja calluję mając świadomość, że najbardziej prawdodobna ręka u gościa to asy. Ale QQ, JJ i AKs też wchodzą w grę - nie chciał się z nimi allinować pre wiedząc, że musisz callnąć, czekał na "korzystnego" flopa.
    Taki też był mój tok myślenia i callnąłem mówiąc 'pokaż te asy', ale później właśnie zacząłem się zastanawiac więc wrzuciłem na forum, do AKs mam praktycznie flipa, pytanie jak często ma tu QQ, JJ zamiast AA. Dzięki za opinie
    Ostatnio edytowane przez Tabi ; 30-12-2009 o 19:57

  8. #8
    ja też calluje
    btw. co pokazał ?

  9. #9
    Ja tez to calluje mysle ze ma AT suited damy lub walety, z asami by raisnal preflop
    pozdro
    co pokazal?

  10. #10
    Pokazał niestety AA