Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Witam. Mam pytanko. Bedzie się ktoś wybierał na EMOP do Gran Canarii ?? Jak cos to dajcie znać na pw Odbędzie się on w ostatni weekend stycznia.

  2. #2
    Witam mam pytanie na jakim roomie grac satelitki tzn gdzie ich jest najwiecej i najwiecej graczy je gra
    dzieki i pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Szczeez nie wiem więc ja Ci nie pomogę. Z tego co wiem masa satelitek jest na i4poker ale jaki jest traffic itd nie mam bladego pojęcia..

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Wybieram się na pewno.

    Satelitki są w całej sieci Entraction (B2B) z finałami we wtorki, czwartki i niedziele + różnego rodzaju promocje w różnych jej roomach.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    mozesz polecic ze 2-3 pokerroomy?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Z tego co mi wiadomo to właśnie na i4poker jest największa ilość tych satek.

    Kleopl luknij na priv :P

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Lesio Zobacz posta
    mozesz polecic ze 2-3 pokerroomy?
    Ja mogę polecić tylko Club4Aces - dla wszystkich EMOPów i sporej ilości innych turniejów jest promocja "Double Bubble" - kiedy wypadasz miejsce lub dwa przed kasą dostajesz ostatnią nagrodę.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Skoro Simon się tam wybiera to chyba pozostanie walka o drugie miejsce w tym turnieju
    A tak na poważnie to wygraj wreszcie Simon turniej live jak ten EMOP bo ci się należy

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Skoro Simon się tam wybiera to chyba pozostanie walka o drugie miejsce w tym turnieju
    A tak na poważnie to wygraj wreszcie Simon turniej live jak ten EMOP bo ci się należy
    hehe no mogę się postarać ale myślę, że chętnych będzie więcej :P