Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    graty Karelli raz jeszcze pomimo ze mnie podwoiłes to mi sie nie udało...
    Powodzenia!
    Ps. ja jeszcze w czwartek powalcze

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Jako że to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich
    Jadę z wami na Gran Canarie, a że jest sporo zainteresowanych lotami to się podzielę wiedzą.
    Sam lecę 27 stycznia z Warszawy z przesiadką w Madrycie, powrót 1 lutego. Cena to ok. 1300 zł, a czas lotu do Las Palmas to ok 9h. Ten i podobne loty można sobie obczaić na biletybilety.pl
    Wielkie dzięki dla 20PluSS, który mi ją pokazał

    PS. Pytanie do was, czas na przesiadke to 2:20 min i się zastanawiam czy to nie za mało, w związku ze wszystkimi opóźnieniami pogodowymi itp. ? Jest też taki sam lot ja ten z tym że wylot z madrytu jest później, czas na przesiadkę to ponad 5 h, z tym że na canarii ląduje się o 1:40 o_O

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez mKey Zobacz posta
    Sam lecę 27 stycznia z Warszawy z przesiadką w Madrycie, powrót 1 lutego. Cena to ok. 1300 zł, a czas lotu do Las Palmas to ok 9h. Ten i podobne loty można sobie obczaić na biletybilety.pl
    Wielkie dzięki dla 20PluSS, który mi ją pokazał
    Dość drogo, więc aż tak nie dziękuj. Wyszukiwarki nie łapią dobrze Ryanaira i możliwych dzięki niemu "dziwnych przesiadek" i trzeba go sprawdzać na ich stronie.

    Czasu w Madrycie powinno Tobie spokojnie wystarczyć.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Dzięki za info. Co do lotów Ryanairem to widziałem je ale przerażaly mnie okresy oczekiwania na przesiadki, po 10h itp, tymsamym konieczność spędzenia nocy gdzieś na lotnisku itp. Lecę sam więc wolałem możliwie najbardziej bezpośrednio
    Do zobaczenia na miejscu !

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Event wyprzedany - będzie (nad)komplet. Ostatnia szansa to satelitki w necie, ewentualnie w kasynie, choć tego nie jestem pewien.

  6. #26
    Kleopl, Lesio gdzie te satelitki?

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    na I4poker było ich bardzo duzo
    ostatnia chyba jest w niedziele za 200 euro i 10 pakietów gwarantowanych. do tej satelity sa satelity za 5 euro z rebuyami codziennie z 1 miejscem gwarantowanym.
    Ja wczoraj znowu bez sukcesu niestety

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Satelitki są dla całej sieci Entraction, nie tylko dla i4. Ja polecam Club4Aces.
    Ostatnia satelitka na GC jest w niedzielę o 20:40 - wpisowe 200 euro. Potem ruszają satelity do Lizbony.

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    elo all

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Z Olem już na Gran Canarii Mieszkamy w hotelu AC Canaria i jak coś dawajcie znać gdzie jesteście