Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ja osobiście rzadko bywam w rodzinnym mieście, ale mam kilku znajomych którzy grają. Są tu jeszcze jacyś pokerzyści z Puław lub najbliższych miejscowości chętni na jakieś mikro gierki?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    10
    Ja jestem z Pulaw. Ze znajomymi często gramy cash w weekendy więc jak kiedyś będziesz w Puławach i bedziesz chetny to odezwij sie nowe pieniądze na stole są zawsze mile widziane

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    12
    ja jestem z okolic i mam pytanie gdzie w ogole mozna pograc, bo nie slyszalem o takim miejscu ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    10
    wiem że w czarnym piotrusiu na niwie gra pare osob ale nie wiem jak tam teraz jest z regularością bo dawno z nimi nie grałem a ja ze znajomymi gramy głownie w domach ale jakbys był zainteresowany to napisz pm nie bedzie problemu zeby ktos nowy dolaczyl. Gramy zazwyczaj w weekendy bardzo luzne cash games 0,25/0,5 PLN albo 0,5/1PLN

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Grywaliśmy w Czarnym Piotrusiu, bo właściciel nam pozwalał, ostatnio coś mu się odmieniło i chce kasę za wynajmowanie salki w której zwykle graliśmy. Grywało się też czasem w Desperado, albo w K.S.Tęcza (tzw."kabanos") przy ul. Sienkiewicza, z tym że to też wszystko było na zasadzie dogadania i w osobnej salce, którą najczęsciej załatwiał ktoś z grających po znajomości. Tak naprawdę nie bardzo jest gdzie pograć, ale trzeba sobie jakoś radzić Mnie bardziej chodziło o to, aby się skontaktować jakoś z osobami które grają, tak aby nie było problemu braku składu do gry, który niestety coraz częsciej zaczął się pojawiać. Poszły pw do gallusa i kfintoo, wszyscy inni chętni są oczywiście też mile widziani i proszeni o odzew

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Hej kfinto i gallus.Bardzo chetnie pogramy nawet dzis tylko nie mamy zetonow Nasza ostatnia walizka ulegla totalnemu zniszczeniu z przyczyn "alkoholowych" hahahahah.Wiec dobrze by bylo jak bys podali mi do siebie jakies numery telefonow komorkowych i sie jakos zgadamy co do czasu i miejsca

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    10
    do mnie telefon masz kfintoo= kania. Tylko teraz zadko gram bo mi praca czas zabiera

  8. #8
    Jakby co to w sofcie Paradise Poker w zakładce PRYWATNE, jest stolik 0,05/0,10 EUR o nazwie Pulawy

    Hasło: samcha

  9. #9
    Tez jestem z okolic Puław i bylbym zainteresowany

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    P9rzemek.Podaj mi swój numer gg to się jakoś zgadamy co do gry.