Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: HU Chalange

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Chodzi mi po głowie zorganizownie HU z graczy forum pokerzysta na platformie b2b albo ftp.
    Zbieramy się w kilka osób i gramy w formie pucharowej HU 0,50/1 ejro
    Każdy ma 100 ejro na początek+ 100 ejro do banku.Przypuśćmy jest na 10ciu .Każdy gra z każdym.Osoba która wygrała najwięcej od graczy zgarnia 70% kasy z banku,2 osoba zgarnia 30% ,co wy na to?
    Można tez robić większe lub mniejsze stawki dla wszystkich odpowiednie?jest ktoś za a nawet przeciw?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    a moze lepiej turniej HU Shootout na Ftp z dobrym wpisowym?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    ja jednak wolał bym grać cash ale jeśli większość była by za twoją propozycją why not

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Fajny pomysl, ale co bys powiedzial na troche inna forme rozgrywki i tym samym dluzsza zabawe. Jezeli mielibysmy grac cash to na przyklad 5k-10k rozdan na pare osob i wygrywa ten, kto ma profit na koncu (mozna sie oczywiscie poddac wczesniej na przyklad). Jezeli SNG to na przyklad cos typu kto pierwszy uzyska przewage 3 wygranych sng z rzedu.
    Jezeli mialbym wybrac miedzy cash/sng to tez wole cash bo husng nie gram
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 21-12-2009 o 23:13

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    spoko jest nas 2dwóch puki co może ktoś się jeszcze dołaczy.Gramy b2b czy ftp?
    Acha turniej zaczyna się jak będzie 10 graczy min.
    Ostatnio edytowane przez prawyprosty ; 21-12-2009 o 23:20

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    No ja bym zagral, ale w jakiejs formule podobnej do tej, ktorą zaproponowalem. Nie uzywam ftp ani b2b. Gram tylko na PS, wiec musialbym dopiero zalozyc konta na ktorejs z wyzej wymienionych. I imho nie ma co na szybko tego robic. Najpierw trzeba zobaczyc jakie zainteresowanie i pozniej przemyslec w jakiejs formule bedzie najlepiej i inne szczegoly dotyczace samych rozgrywek.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Również jestem zainteresowany tego typu pojedynkiem. Mogłoby by to wyglądać np. tak że umawiamy się na konkretną liczbę rozdań i kto przegra(poniesie stratę w całym pojedynku) wypłaca kase uzgodnioną na początku. Myślę że taki pojedynek może być bardzo ciekawy i w pewien sposób przysłużyć się naszemu rozwojowi w grze 1 na 1. Jeżeli ktoś jest chętny może pisać na pw.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Jak bedzie HU Shootout na FTP to ja sie piszę.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez yazpid Zobacz posta
    Również jestem zainteresowany tego typu pojedynkiem. Mogłoby by to wyglądać np. tak że umawiamy się na konkretną liczbę rozdań i kto przegra(poniesie stratę w całym pojedynku) wypłaca kase uzgodnioną na początku. Myślę że taki pojedynek może być bardzo ciekawy i w pewien sposób przysłużyć się naszemu rozwojowi w grze 1 na 1. Jeżeli ktoś jest chętny może pisać na pw.
    Jezeli mialoby to byc w formie pucharowej to wygrany po prostu przechodzi do nastepnej rundy (dodatkowym bonusem sa pieniadze juz wygrane od przegranego ). Oczywiscie, zeby to mialo sens, trzebaby ustalic odpowiednie stawki i odpowiednie wpisowe, bo wiadomo, ze 10BInowe swingi jak gracze maja podobny poziom imho moga byc normalne. Wiec nawet na nl50 przy takich swingach moze sie robic duza kwota.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    W sng wchodze, w cash sie nie opłaca