Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: HU Chalange

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    Liga? hmm moim zdaniem to same minusy:

    - Ilość spotkań i czas trawnia ligi będzie zbyt długi.
    - Koszty czyli prowizja za każdy mecz (a jaki Limit proponujecie?)
    - Dosiadanie się osób spoza ligi do stolika
    Co do dlugosci, to nie rozumiem czemu za dlugi. Mysle, ze w miesiac jeden taki sezon da sie wyrobic. Jednak, zeby wiedziec na 100% to trzeba to przetestowac a nie gdybac.
    Prowizja jest wszedzie cokolwiek sie gra, wiec to duzo nie zmienia imho. Poza tym stawki dostosujemy do mozliwosci. Dla mnie przynajmniej bardziej chodzi o troszke dluzsza zabawe, z dobrymi nagrodami i widocznym skillem.
    Natomiast dodatkowo, jezeli chcemy promowac bardziej nagrody za cala lige to mozemy grac husng za 1$ a zamiast na wpisowe dawac to na pule dla top2 na przyklad.
    Jezeli chodzi o dosiadanie to nie rozumiem? Na pokerstars przynajmniej moge sam zakladac prywatne stoliki husng wybierac stawke i zabezpieczac haslem. Nie wiem jak na ftp, ale pewnie tez jest podobnei (ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?)
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 26-12-2009 o 03:03

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    A nie lepiej po prostu rozgrywac czyklicznie takie shooutouty? (np. co 2 tygodnie).

    Wiadomo, ze czynnik losowy bedzie tu bardziej uwydatniony, ale w zasadzie w tym caly urok. Zreszta mozna grac z wiekszymi stackami (choc nie wiem czy mozna to ustawic), wtedy skill bedzie chyba ciut bardziej widoczny.
    Nie wiem czy czytales, ale juz pisalem, ze tych shootoutow to trzeba by grac przez pare lat zagrac, zeby byla jakas rozsadna probka.
    Wiadomo, ze hu jest najbardziej zmienna odmiana pokera, a takie granie shootoutow co 2 tygodnie to dla mnie przynajmniej bedzie troche nudne, bo zadnej motywacji, ani rywalizacji ani checi zwyciezstwa nie bedzie.
    Takie cos to moge sobie grac co tydzien na ps.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 26-12-2009 o 03:01

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Pasują mi pozostałe propozycje, jedynie mam wątpliwości do powyższej metody w której po wielu meczach ma odpaśc tylko jedna osoba. Podejrzewam, że po kilku kolejkach już będą osoby , które nie będą zagrożone odpadnięciem ( bo wygrały wszystkie mecze lub ktoś przegrał wszystkie swoje), wtedy pozostałe gry są o nic.
    To jest kwestia do dogrania, ale nawet o tym jakos powaznie nie mysle, bo jak widac, zainteresowanie czyms bardziej powaznym jest prawie zerowe.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    No i Wesolych Swiat wszystkim tak przy okazji
    btw. najprosciej (choc nie najlepiej, ale uwydatniajace choc troche skilla) jak juz ma byc prosto to przyszedl mi do glowy (w stabnie duzej nietrzezwosci ) system: round-robin + zwyciestwo liczy sie w przypadku uzyskani przewagi 3 wygranych nad jednym zawodnikiem.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 26-12-2009 o 03:20

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dzisiaj o 19:00 na PS turniej Heads-Up dla graczy z pokerzysta.pl !!

    Turniej #5:
    Liga micro, ID: 246439835 , hasło: micro5hu
    Liga main, ID: 246439353, hasło: main5hu

    Zapraszam.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-03-2010 o 14:25

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dzisiaj o 19:00 na PS turniej Heads-Up dla graczy z pokerzysta.pl !!

    Turniej #5:
    Liga micro, ID: 246439853 , hasło: micro5hu
    Liga main, ID: 246439353, hasło: main5hu

    Zapraszam.
    Cholera, umowilem sie na 19-ta To cos cyklicznego czy tylko jednorazowa akcja?

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dzisiaj o 19:00 na PS turniej Heads-Up dla graczy z pokerzysta.pl !!

    Turniej #5:
    Liga micro, ID: 246439853 , hasło: micro5hu
    Liga main, ID: 246439353, hasło: main5hu

    Zapraszam.
    Tournament was not found.

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Już poprawione.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Cholera, umowilem sie na 19-ta To cos cyklicznego czy tylko jednorazowa akcja?
    http://forum.pokerzysta.pl/pokerstar...okerzysta.html