Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: HU Chalange

  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    zaakceptuje jakas rozsadna formule

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    zaakceptuje jakas rozsadna formule
    Ja jestem za formula ktora promuje umiejetnosci, nie musi byc moja wersja. To tylko propozycja z mojej strony, ale shootout sam w sobie nie jest dla mnie czyms takim. Oczywiscie jak inni tylko tak beda chcieli to przeciez nie bede stawial oporu, ale sam nie bede gral po prostu .

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Formule proponuje zaczerpnac z WSOOP Heads-Up.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    1. W przypadku gdy jest nadmiar graczy potrzebnych do zrobienia "drzewka", gramy w formule round-robin. Polegającej na tym iż każdy gra z każdym po czym wyłaniane jest top 8,16,32 itd. graczy, którzy przechodzą do dalszych rozgrywek.

    (przy liczbie graczy równej 9 każdy zawodnik rozegra 8 pojedynĸów oraz jego pozycja w rankingu jest ustalana poprzez stosunek wygranych do przegranych.
    przykładowo Gracz A wygrał 6 pojedynków oraz przegrał 2
    Gracz B: 4/4
    Gracz C: 2/6
    Gracz D: 4/4
    Gracz E: 7/1
    Gracz F: 1/7
    Gracz G: 3/5
    Gracz H: 6/2
    Gracz I: 5/3

    W tym przypadku odpada gracz F, który ma najmniejszą ilość wygranych.
    Pasują mi pozostałe propozycje, jedynie mam wątpliwości do powyższej metody w której po wielu meczach ma odpaśc tylko jedna osoba. Podejrzewam, że po kilku kolejkach już będą osoby , które nie będą zagrożone odpadnięciem ( bo wygrały wszystkie mecze lub ktoś przegrał wszystkie swoje), wtedy pozostałe gry są o nic.

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Moim zdaniem zróbmy ten Shootout na FTP bankowo więcej chętnych będzie do gry. Wpisowe około 50-100,a najbliższa niedziela wydaje się być b.dobrym terminem:P. Można powtórzyć kilka razy taki turniej i wtedy robu5t zobaczysz kto ma tego skilla a kto nie

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    Moim zdaniem zróbmy ten Shootout na FTP bankowo więcej chętnych będzie do gry. Wpisowe około 50-100,a najbliższa niedziela wydaje się być b.dobrym terminem:P. Można powtórzyć kilka razy taki turniej i wtedy robu5t zobaczysz kto ma tego skilla a kto nie
    jestem za...
    Ostatnio edytowane przez maddog ; 24-12-2009 o 09:42

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Shootout będzie chyba loteryjką. Osobiście bardziej podobają mi się spotkania a'la liga, gdzie duża ilośc gier zadecyduje kto jest dobry a kto lepszy

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Liga? hmm moim zdaniem to same minusy:

    - Ilość spotkań i czas trawnia ligi będzie zbyt długi.
    - Koszty czyli prowizja za każdy mecz (a jaki Limit proponujecie?)
    - Dosiadanie się osób spoza ligi do stolika

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    no to mozna zrobic z 10 shootoutow z czego np 8 najlepszych wynikow sie liczy i 2 najlepszych gra kilka husng np do przewagi 3 o jakas tam dodatkowa nagrode ;p

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    A nie lepiej po prostu rozgrywac czyklicznie takie shooutouty? (np. co 2 tygodnie).

    Wiadomo, ze czynnik losowy bedzie tu bardziej uwydatniony, ale w zasadzie w tym caly urok. Zreszta mozna grac z wiekszymi stackami (choc nie wiem czy mozna to ustawic), wtedy skill bedzie chyba ciut bardziej widoczny.