Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: RakeBack

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Chcialem spytac, zeby wiedziec tak orientacyjnie jaki RB jest duzy czy np 400$ na czysto to duzo czy malo ? Otoz gram na UB, najwiecej omaha h/l 2/4$ FL Teraz za gre w grudniu licze na okolo 400$/500$ na czysto po odliczniu kasy za bonusy i $$$ za punkty , ja gram glownie jeden stol i w zasadzie caly czas z tymi samymi graczami, oni graja czasowo napewno wiecej niz ja i okolo 4/5 stolow (czasami tez 1/2 3/6) czyli ich rake to pewnie ponad 2/3k $ przy 30%RB. Ile dostajecie za RB tak z ciekawosci pytam, w jakims temacie ktos pisal ile dostal najwiecej...

    moj rekord to na BossMedii/i4poker 30%RB 834euro grajac jeden stol 1/2 2/4 3/6 fl holdem i omaha h/l jak bylo z kim grac bo tam bieda na OH/L

    BTW
    Tak mi sie przypomnialo, ze to jednak nie rekord te 834e bo gdy gralem na WSEX i tam byl RB 100% to dostawlaem tygodniowo 300-400$ (jeden stol) razem ogolnie gdy tam gralem dostalem 6400$ zwrotu pozniej zjechali do 75% i ludzie przestali grac juz przy 100% nie bylo za bardzo z kim
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 21-12-2009 o 20:35

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Ile dostajecie za RB tak z ciekawosci pytam, w jakims temacie ktos pisal ile dostal najwiecej...

    Na Bossie miałem w jednym miesiącu jakoś 3300E z groszami, teraz gram zdecydowanie mniej (trochę spanikowałem po ostatnich wydarzeniach w mediach - ustawa, afera hazardowa hahah). Zresztą po rake race'ach widać jakie niebotyczne prowizje generują niektórzy gracze.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    tak tez myslalem ze te 700$ to malo razem z bonusem i kasa za punkty

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    tak tez myslalem ze te 700$ to malo
    malo-duzo-malo-duzo wszystko to przeciez pojecia wzgledne. Dla niektorych 700$ to bedzie bardzo duzo, dla niektorych to bedzie szkoda siadac do stolu

    dlaczego grasz tylko 1 stol?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Ile dostajecie za RB tak z ciekawosci pytam, w jakims temacie ktos pisal ile dostal najwiecej...
    0$ - gram na PS. Jeśli wliczyć bonusy, to pewnie wyjdą jakieś grosze w rodzaju 100$ na miesiąc...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    0$ - gram na PS. Jeśli wliczyć bonusy, to pewnie wyjdą jakieś grosze w rodzaju 100$ na miesiąc...
    EV-

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta

    dlaczego grasz tylko 1 stol?
    tak sie jakos przyzwyczailem (czasem gram dwa) po prostu najlepiej mi sie gra na jednym poza tym to omaha h/l i trzeba bardziej uwazac co sie ma na reku niz np na prostym hold'em a ze prawie kazda pula to okolo 30-40$ wiec jest ok

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlaczego grasz tylko 1 stol?
    na pozostalych 20 graja jego boty

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlaczego grasz tylko 1 stol?
    na pozostalych 6 graja jego boty