Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: 93s LIVE NL200

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Na wstępie zaznaczę, że granie tej ręki miało na celu miksowanie gry. Na wstępie zaznaczam, że chodzi mi o to czy można pozwalać sobie na takie zagrania na tych stawkach.

    Grałem na stole raczej loose, byłem postrzegany jako gracz mega tight, akcję rozpocząłem openraisem 4BB z UTG. Dostałem miniraise od gracza w miarę tight. Ze wzglęfu na IO i PO callnąłem i trafiłem flusha z flopa. Wszystko skończyło się AI na flopie bo pprzeciwnik trafił seta dam. Po tym rozdaniu zostałem zbluzgany na maksa i po chwili zdecydowałem się na odejście od stolika. Czy ich zachowanie było słuszne? I czy jakiekolwiek kombinowanie w takich sytuacjach ma sens?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    Dostałem miniraise od gracza w miarę tight.

    This . Sam zagral jak donk wiec imo pretensje powinien miec do siebie miniraise oop na gracza z UTG nie wiem jak to na flopie wygladalo ale imo sam zjebal akcje , ciekawe czy jakbs mial 65s np tez by Cie zbluzgal

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    mylisz miksowanie gry(ewent poluźnianie zakresu whatever) z graniem źle. po co rozgrywasz rece które wogóle nie istnieją? jest 158962561822164645 lepszych spotów do takiej gry niż 93 utg na fr

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    No właśnie ta myślałem że trochę sobie przekminiłem wtedy, normalnie sprowaddzam to do SC z pozycji i ew. 3 bet, więc chyba ok ;D

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Dziwne jest zaliczanie przez ciebie 93s do sc. Chyba, że w kategorii suited crap a nie suited connector. Wtedy ok.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie grywam live, ale z opowieści innych pokerzystów wynika zwykle, że poziom w tych grach jest żałosny (w powyższym przypadku minreraise przeciwnika zdaje się potwierdzać tę tezę), więc miksowanie gry jest nie tylko zbędne, ale i wysoce niezalecane. A otwarcie 93s z utg na full ringu zwykle nie jest oznaką miksowania, tylko FPS-u
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    Po tym rozdaniu zostałem zbluzgany na maksa i po chwili zdecydowałem się na odejście od stolika. Czy ich zachowanie było słuszne?
    Nie. Niech się nauczą trochę kultury, barany

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Omg zescie sie przyjebali ... podbil z UTG no i ok dostal mini raise od goscia bez pozycji i tu powinniscie rozpoczac analize a nie pierdolicie to tamto . Ma dolozyc 6 do 22 pota majac pozycje oddsy prawie 4:1 jak dla mnie easy lapie kolor i co ma to pasowac tez easy tyle

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Bo nawet pomijając fakt tego otwarcia nie ma podanych dostatecznie dużo informacji żeby wiedzieć co potem. Jak bardzo deep są efektywne stacki i jak bardzo overplayuje swoje ręce przeciwnik. Nawet zakładając, że trafisz kolor z flopa czy też na turn musisz wiedzieć czy typ się tam zestackuje overparą bez wysokiego kiera, bo wtedy nawet jak się w rzadkich przypadkach uda ci go zestackować to gość ciągle będzie miał 30% equity w puli więc to naprawdę bardzo zależy. A historia, że podbiłem, dostałem minraise i zestackowałem typa z kolorem z flopa NIC nie mówi. Ok, trafiłeś kolor, nh!

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Tez twierdze ze malo podal danych ale jesli byli np 250BB deep no to wg mnie easy mozna pozwolic sobie na tak gre raz na jakis czas zeby zaskoczyc etc , przemyslany blef czy cus fakt karta nie najlepsza i pozycja tez marna ale jak juz zagral i trafil to easy . No sam powiedz masz pozycje i dostajesz miniraise z oddsami 4:1 czy tam 1:4 no to easy nie nawet z 23o mozna to grac

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Dziwne jest zaliczanie przez ciebie 93s do sc. Chyba, że w kategorii suited crap a nie suited connector. Wtedy ok.
    I lol`d